Дмитро Разумков втратив посаду голови Верховної Ради

7 жовтня Верховна Рада відкликала спікера парламенту Дмитра Разумкова з обійманої посади. Це рішення підтримали 284 народних депутатів.

Нагадаємо, що 30 вересня голова депутатської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія надіслав від імені депутатської фракції листа про відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради.

5 жовтня народні депутати внесли до порядку денного питання про відкликання Разумкова з посади спікера парламенту, а перед цим відсторонила його від ведення пленарних засідань на два дні.

215 голосів за відсторонення Разумкова від посади голови Верховної Ради дала фракція “Слуга народу”, 20 — фракція “Батьківщина”, шість — “Голос”, групи “За майбутнє” і “Довіра” — 19 і 18 голосів відповідно, шість голосів — позафракційні народні депутати. Фракції “Європейська солідарність” і “Опозиційна платформа — За життя” не дали за відставку Разумкова жодного голосу.

Разумков із травня 2019 р до листопада 2019 р очолював політичну партію “Слуга народу”, першим номером у списку якої був на дострокових парламентських виборах у 2019 р. Посаду голови Верховної Ради обіймав із 29 серпня 2019 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Світові ціни на продовольство виросли на 33% в річному вимірі

Next Article

Газовый скачок не пугает европейцев

Related Posts
Total
0
Share