Дмитро Разумков втратив посаду голови Верховної Ради

7 жовтня Верховна Рада відкликала спікера парламенту Дмитра Разумкова з обійманої посади. Це рішення підтримали 284 народних депутатів.

Нагадаємо, що 30 вересня голова депутатської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія надіслав від імені депутатської фракції листа про відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради.

5 жовтня народні депутати внесли до порядку денного питання про відкликання Разумкова з посади спікера парламенту, а перед цим відсторонила його від ведення пленарних засідань на два дні.

215 голосів за відсторонення Разумкова від посади голови Верховної Ради дала фракція “Слуга народу”, 20 — фракція “Батьківщина”, шість — “Голос”, групи “За майбутнє” і “Довіра” — 19 і 18 голосів відповідно, шість голосів — позафракційні народні депутати. Фракції “Європейська солідарність” і “Опозиційна платформа — За життя” не дали за відставку Разумкова жодного голосу.

Разумков із травня 2019 р до листопада 2019 р очолював політичну партію “Слуга народу”, першим номером у списку якої був на дострокових парламентських виборах у 2019 р. Посаду голови Верховної Ради обіймав із 29 серпня 2019 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Світові ціни на продовольство виросли на 33% в річному вимірі

Next Article

Газовый скачок не пугает европейцев

Related Posts
Читать дальше

Авторські права захищатиме Національний орган інтелектуальної власності

Кабінет міністрів завершив реформу системи правової охорони інтелектуальної власності, створивши Національний орган інтелектуальної власності, виконання функцій якого покладено…
Total
0
Share