Daimler і Volvo переведуть вантажівки на водневе паливо

Ситуація з розвитком вантажного автотранспорту, здатного долати довгі відстані, використовуючи водневе паливо, досягне переломного моменту до кінця цього десятиліття. Так вважають керівники двох найбільших світових виробників вантажівок, повідомляє Financial Times.

Хоча в найближчі три-чотири роки домінувати в продажах все ще будуть вантажівки на дизелі, водень як паливо почне швидко поширюватися в 2027-2030 рр., після чого продажі машин, що працюють на ньому, різко підуть вгору, стверджує голова ради директорів світового лідера Daimler Truck Мартін Даум.

А генеральний директор Volvo Group, яка тільки що створила спільне водневе підприємство з Daimler, Мартін Лундстедт вважає: після того як воно почне в 2025 р. випускати паливні елементи, темпи виробництва почнуть рости набагато швидше до кінця десятиліття. За планами Volvo, до 2030 р. половину її продажів в Європі складатимуть вантажівки, що працюють на акумуляторах або водневих паливних елементах.

Обидві компанії поставили за мету скоротити викиди до нуля до 2040 р.

Cellcentric, спільне підприємство німецького і шведського виробників, почне випуск паливних елементів в 2025 р. Обидві автокомпанії будуть використовувати електричні акумулятори для невеликих вантажівок, а також для більш великих, але базуються в одному місці, так, щоб їх можна було заряджати протягом ночі.

Проте водень вважається необхідним паливом для важких вантажівок, які колесять по Європі, США та інших регіонах світу, перевозячи товари на далекі відстані, і яким важливо, щоб час на заправку був мінімальним. Щоб підняти в гору 40 т, потрібно величезна кількість енергії, тому після дизеля, найбільш ефективного палива для виконання таких завдань, найкращим варіантом є водень, каже Даум. Він також прогнозує, що в кінцевому підсумку половина продаваних вантажівок буде працювати на акумуляторах, а половина — на водні.

“Паливні елементи і водень гратимуть суперважливу роль”, — вторить йому Лундстедт.

Обидва керівники закликають уряди вводити стимули для транспортних компаній, які допомагали б їм переходити на більш чисті вантажівки, а також сприяти створенню необхідної заправної інфраструктури. До 2025 р. в Європі буде потрібно близько 300 високоефективних станцій заправки воднем, а до 2030 р. — 1000, заявили Daimler і Volvo.

Про необхідність будувати інфраструктуру одночасно з вантажівками Лундстедт висловився так: “Можна на це дивитися як на питання про первинність курки чи яйця. Але ми вже сказали, що будемо цим займатися. Так що ми поставимо курку. Хтось інший повинен поставити яйця”.

Даум визнав, що вантажівки на електриці і водні “принаймні в найближчі 15 років” залишатимуться дорожче дизельних, проте зазначив: за період експлуатації вантажівки на паливо зазвичай витрачається в три-чотири рази більше, ніж на саму машину.

На його думку, уряди могли б допомогти тим, хто почне швидше переходити на чистий транспорт і фактично буде змушений платити штраф у вигляді більш високих цін, надаючи їм підтримку в рамках проведеного Євросоюзом “Зеленого курсу” або за допомогою інших заходів. Але до переломного моменту в 2027 р., вважає Даум, найкращим стимулом буде правильна ціна за викиди вуглекислого газу, тому що в іншому випадку субсидії доведеться давати занадто багатьом власникам вантажівок.

Лундстедт також підкреслив, що прагнення Daimler і Volvo переводити свої вантажівки на чисту енергію грає важливу роль в зусиллях з розбудови індустрії виробництва зеленого водню. Якщо зараз в процесі використовується природний газ, то зелений водень повинен проводитися з використанням енергії з відновлюваних джерел. У цьому сенсі спільне підприємство Daimler і Volvo — це чіткий орієнтир для галузей важкої промисловості, таких як чорна металургія чи судноплавство, заявив Лундстедт.

Нагадаємо, що за словами т.в.о. голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Костянтина Гури, середньорічне виробництво зеленого водню може скласти 5,5 млрд нормальних кубометрів.

На думку німецької газети Hanledsblatt, Україна стане ключовим партнером Євросоюзу в реалізації програми Green Deal. Передбачається, що Україна в середньостроковій перспективі буде експортувати в ЄС 7,5 ГВт зеленого водню, що становить 20% від плану водневої генерації Євросоюзу до 2030 р. (40 ГВт).

Total
0
Shares
Previous Article

США запроваджують антидемпінгові мита на імпорт дроту з України

Next Article

Уряд ухвалив постанову про утворення Бюро економічної безпеки

Related Posts
Total
0
Share