Cуд передав Одеський НПЗ в управління АРМА

Київський районний суд Одеси ухвалив рішення про передачу майнового комплексу ПАТ “Одеський нафтопереробний завод” і ТОВ “Енергія і газ Україна” в управління Агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА), повідомляє агентство “Укрінформ“.

“До Київського райсуду Одеси надійшло клопотання про передачу речових доказів у кримінальному провадження в управління АРМА. За версією слідства, у період з 2012 р. по лютий 2014 р. група підозрюваних організувала придбання нафтопродуктів на світовому ринку від імені офшорних компаній у підприємств-виробників та постачальників з різних країн світу, а також їх ввезення на територію України автомобільним, залізничним та морським транспортом від імені фіктивних підприємств”, — йдеться у повідомленні суду.

При цьому підозрювані організували виготовлення невстановленими особами завідомо підроблених первинних бухгалтерських та фінансово-господарських документів, а саме: договорів, угод, контрактів, додаткових угод, актів прийому-передачі, актів виконаних робіт, податкових накладних, товарно-транспортних накладних тощо.

Зазначається, що внаслідок цих дій державі спричинено збитків у вигляді несплати митних платежів на суму понад 2,6 млрд грн.

Правоохоронці звернулися до суду з клопотанням про передачу АРМА для подальшого управління речові докази, які належать ПАТ “Одеський нафтопереробний завод” і ТОВ “Енергія і газ Україна”.

Розглянувши клопотання, слідчий суддя задовольнив його частково. Серед речових доказів — нерухоме майно, рухоме майно та земельні ділянки, розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Шкодова гора, 1 та вул. Шкодова гора, 1/1, крім житлових квартир

Як вже повідомляло NotaВene, 2 березня 2021 р. колегія суддів Кропивницького апеляційного суду ухвалила постанову про скасування рішення Суворовського райсуду Одеси від 19 червня 2017 р. про спецконфіскацію ПАТ “Одеський нафтопереробний завод” вартістю 5 млрд грн, що було визнано знаряддям злочину в масштабних схемах бізнесмена-втікача Сергія Курченка і передано Фонду державного майна.

Total
0
Shares
Previous Article

Постачальники компанії Apple звинувачуються у використанні примусової праці

Next Article

Ціна міді зросла до рекордної позначки

Related Posts
Total
0
Share