Цьогоріч 72% пасажирів Укрзалізниці купили квитки онлайн

Пасажири Укрзалізниці все частіше купують квитки на поїзди через електронні сервіси. За підсумками восьми місяців поточного року онлайн придбано 13,36 млн квитків. А це —
72 % від усіх проданих проїзних документів, повідомляє Ukraine Rail Monitoring.

Для порівняння: за аналогічний період 2020 р через електронні сервіси реалізовано 64 % квитків, а за січень-серпень доковідного 2019 р — 56 %.

Укрзалізниц зазначає, що на сайті також можна оформити пільгові квитки. А проїздні документи на поїзди Інтерсіті+ можна купувати через чат-боти Укрзалізниці у Viber та Telegram, без додаткових комісій. Водночас до кінця осені планується реалізувати послугу купівлі квитків через чат-бот на всі поїзди.

Нагадаємо, що в 2020 р 12,9 млн залізничних квитків в Україні або 66% від загальної кількості реалізованих проїзних документів пасажири купили онлайн.

Як вже повідомляло NotaВene, АТ “Укрзалізниця” уклало договір щодо консалтингу у сфері пасажирських перевезень з Deutsche Bahn Engineering & Consulting. Німецька компанія допомагатиме налагодити планування пасажирських залізничних перевезень, оптимізувати закупівлі та оновити рухомий склад.

Total
0
Shares
Previous Article

Автовиробництво в Україні зросло в 2,6 раза

Next Article

Україна збільшила видобуток вугілля на 6,2%

Related Posts
Total
0
Share