Цього року e-commerce займе 33% ринку роздрібних продажів

У поточному році на електронну торгівлю буде приходитися третина (33%) продажів серед мережевих роздрібних компаній у всьому світі, у порівнянні з показником 23% до пандемії у 2019 р., повідомляє аналітична компанія Edge by Ascential.

Повідомляється, що зростання ймовірно буде продовжуватися і надалі, а в 2026 р. частка електронних продажів складе 39%. Це відбуватиметься на тлі стрімкого зростання онлайн-продажів і стабільних або все менших продажів у офлайн-магазинах у всьому світі.

Компанія Edge by Ascential також виявила, що 60% мережевих роздрібних компаній тепер пропонують доставку протягом двох годин (або швидше), а майже 30% роблять доставку за 30 хвилин.

Згідно з прогнозами WARC Data, реклама в електронній торгівлі зазнає найбільшого розвитку в цьому році, а її витрати збільшаться на 26,8%.

Бренди також відповідають на таке стрімке зростання, об’єднуючи разом свої команди з електронної торгівлі та цифрового брендингу, зокрема про такий підхід повідомили 25% маркетологів.

Варто зазначити, що в 2021 р. кількість користувачів e-commerce в Європі перевищить 500 млн. Також прогнозується, що рівень проникнення онлайну досягне майже 60%.

Нагадаємо, що ринок e-commerce у 2020 р. зріс на 30%, прогноз зростання на 2021 р —23%. Традиційно для України драйверами є галузі електроніки, одягу, косметики, продуктів тваринного походження. Електронна комерція у загальному обігу українського ритейлу у 2020 р. зайняла 8,8%. Прогноз на 2021 р. — зростання 9,2%.

Як вже повідомляло NotaВene, глобальна індустрія покупок у соціальних мережах з оборотом 492 млрд доларів США зросте втричі швидше, ніж традиційна електронна комерція — до 1,2 трлн дол. до 2025 р.

 

Total
0
Shares
Previous Article

Meta згортає криптовалютний проєкт

Next Article

Зростання американської економіки стало рекордним з 1984 р.

Related Posts
Читать дальше

Європарламент заборонив використання особистих даних для показу інтернет-реклами

Європейський парламент більшістю голосів (530 на 78) затвердив законопроєкт, спрямований на обмеження агресивної реклами в інтернеті, повідомляє The…
Total
0
Share