Coca-Cola збільшила квартальний прибуток на 48%

Компанія Coca-Cola, найбільший в світі виробник безалкогольних напоїв, збільшила чистий прибуток у другому кварталі 2021 р на 48%, при цьому скоригований показник і виручка перевершили очікування ринку, повідомляє Інтерфакс.

“Наші результати за другий квартал свідчать про те, що наш бізнес відновлюється швидше, ніж економіка в цілому, завдяки прискореної трансформації”, — прокоментував звітність генеральний директор компанії Джеймс Квінсі.

Чистий прибуток Coca-Cola за підсумками кварталу, що завершився 2 липня, склав 2,641 млрд дол., або 61 цент в розрахунку на акцію, у порівнянні з 1,779 млрд дол., або 41 цент на акцію, за аналогічний період минулого року. Прибуток без урахування разових факторів зріс на 61%, до 68 центів на акцію.

Квартальна виручка Coca-Cola збільшилася на 42%, до 10,129 млрд дол. проти 7,15 млрд дол. роком раніше. Органічне зростання склало 37%. Аналітики, опитані FactSet, в середньому прогнозували скоригований прибуток компанії на рівні 56 центів на акцію при виручці в 9,31 млрд дол.

Виручка Coca-Cola в звітний період в Північній Америці зросла на 28%, в Латинській Америці — на 41%, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні — на 27% і в регіоні EMEA — на 67%.

Обсяг продажів в натуральному вираженні виріс на 18% в річному вираженні. Продажі газованих напоїв збільшилися на 14%, в основному за рахунок США, Індії та Бразилії. Реалізація соків, молочних напоїв і напоїв на рослинній основі виросла на 25%. Продажі води, спортивних напоїв, кави та чаю також зросли на 25%.

Coca-Cola поліпшила фінансовий прогноз на 2021 р у цілому. Згідно з новим прогнозом, скоригований прибуток у розрахунку на акцію виросте на 12-15%. Раніше очікувалося зростання показника, який буде виражатися в діапазоні “від високого однозначного числа до низького двозначного числа в процентному вираженні”.

Нагадаємо, що американський виробник безалкогольних напоїв та харчових продуктів PepsiCo оголосив про найшвидше зростання виручки від продажів за останні десять років. Причиною збільшення виручки стало повернення споживачів в ресторани, бари і на стадіони після коронавірусних обмежень.

Як вже повідомляло NotaВene, Coca-Cola, Diageo, Heineken і інші великі корпорації несуть істотні збитки через обмеження на рекламу алкоголю і нездорової їжі. За підрахунками компанії Brand Finance, втрати можуть перевищити 500 млрд доларів США.

Total
0
Shares
Previous Article

НБУ підвищив облікову ставку до 8% через зростання споживчих цін

Next Article

В Україні понад 35 тис. домогосподарств встановили сонячні електростанції

Related Posts
Читать дальше

ФДМ визначився зі стартовою ціною Об’єднаної гірничо-хімічної компанії

Фонд державного майна оголосив стартову ціну ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” (ОГХК), в управління якого передано Вільногірський гірничо-металургійний комбінат…
Читать дальше

Укрзалізниця домовляється про відновлення міжнародних рейсів з Австрією та Угорщиною

Укрзалізниця планує з червня відновити міжнародні пасажирські перевезення. Зокрема, вже досягнуто попередніх домовленостей про відновлення залізничного сполучення з…
Total
0
Share