Ціна нафти марки Brent перевищила позначку 70 дол. за барель

Ціни на нафту виросли 18 травня на оптимістичних новинах з приводу відновлення економіки США та Європи, незважаючи на побоювання уповільнення попиту на паливо в Азії через зростання кількості випадків COVID-19 та нової хвилі обмежень, повідомляє Укрінформ.

Як свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com, вартість липневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures перевищила позначку 70 доларів США за барель вперше з березня поточного року.

Перспективи відновлення споживання палива в таких регіонах як США, Китай та країни Європи, нівелюють побоювання, пов’язані з впливом поглиблення кризи COVID-19 в Індії та спалаху захворюваності в Сінгапурі та на Тайвані.

У США з 19 травня штат Нью-Йорк більше не вимагатиме носіння масок у більшості громадських місць для людей, повністю вакцинованих від COVID-19. Інші регіони країни також послаблюють обмеження.

Британська економіка знову відкрилася, надавши 65 млн осіб певну свободу після чотирьохмісячної ізоляції від COVID-19. Зі збільшенням кількості вакцинацій Іспанія та Франція послабили карантинні обмеження, а Португалія та Нідерланди дозволили поїздки напередодні курортного сезону.

В Азії, навпаки, Сінгапур повідомив про найвищу кількість місцевих інфекцій за кілька місяців, а на Тайвані спостерігався сплеск випадків зараження. Обидві країни відновили заходи ізоляції.

За попередніми даними, опублікованими 17 травня, в Індії, яка найбільше постраждала від пандемії, внутрішні продажі бензину та дизельного палива державними нафтопереробними підприємствами в першій половині травня впали на 1/5 порівняно з попереднім місяцем, оскільки карантинні заходи вдарили по промисловій діяльності та споживанню.

Як вже повідомляло NotaВene, дефіцит сировини та скачки цін на світових ринках наближаються до найвищих рівнів за останній час, викликаючи побоювання, що світова економіка сприятиме інфляції.

Total
0
Shares
Previous Article

Світова економіка увійшла в період повального дефіциту

Next Article

Імпорт картоплі в Україну знизився на 12%

Related Posts
Total
0
Share