Ціна міді зросла до рекордної позначки

Ціна міді зросла до рекордного максимуму і завершує в плюсі п’ятий тиждень поспіль, повідомляє “Інтерфакс“.

Липневі ф’ючерси на мідь на Comex за даними на 10 травня торгувалися на рівні 4,7465 дол. за фунт, що на 3,1% вище за їх вартість на закриття попередньої сесії. Раніше в ході торгів в 7 травня ціна металу піднімалася до 4,7485 дол. за фунт.

Попередній рекорд ціни — 4,63 дол. за фунт — був поставлений в 2011 р., пише Dow Jones.

На минулому тижні мідь подорожчала на 5,5%, з початку 2021 р. — на 34,6%, за останні 12 місяців — на 93%.

Підйому вартості міді сприяють очікування зростання попиту на метал, який широко використовується в промисловості і будівництві, на тлі відновлення світової економіки після пандемії коронавірусу.

Крім того, підтримку цінам на мідь надали плани президента США Джозефа Байдена щодо активного розвитку “зеленої” енергетики, пише MarketWatch. Мідь також є важливим компонентом для виробництва електромобілів і відповідної інфраструктури.

Ф’ючерси на мідь із поставкою через три місяці на Лондонській біржі металів (LME) зросли на 2,1%, до 10 324 дол. за тонну, що також вище попереднього рекорду в 10 124 дол. за тонну, встановленого в лютому 2011 р.

Як вже повідомляло NotaВene, виробництво золота в Австралії, згідно з прогнозом GlobalData, буде стійко зростати до 2024 р., тоді як пандемія COVID-19 зробила невеликий вплив на обсяги виробництва золота в 2020 р. 

За оцінками GlobalData, в Австралії знаходяться найбільші запаси золота, що складали 20% від загального обсягу запасів дорогоцінного металу в січні 2020 р. Тим часом за обсягами виробництва золота Австралія посідає друге місце в світі. Перше місце зберігає за собою Китай.

Total
0
Shares
Previous Article

Cуд передав Одеський НПЗ в управління АРМА

Next Article

У квітні населення України продало валюти на 2,246 млрд дол.

Related Posts
Читать дальше

Авіапідприємства Укроборонпрому збільшили виробництво на 40%

У січні – листопаді поточного року загальний обсяг виробництва підприємств авіаційного напрямку Укроборонпрому перевищив показник аналогічного періоду минулого…
Читать дальше

Уряд створює вертикально інтегровану компанію з перспективних шахт і Центренерго

Вертикально інтегрована компанія з ПАТ “Центренерго” та перспективними державними шахтами буде створена на основі НАК “Енергетична компанія України”.…
Total
0
Share