Ціна біткоіну опустилася нижче 50 000 дол.

Вартість біткоіну впала нижче за позначку 50 тис. доларів США. За останню добу цифрове золото втратило 8,5%, повідомляє CoinGecko.

Ціна біткойнов опустилася нижче 50 тис. дол. вперше з 8 березня. Раніше біткойн дешевшав більш ніж на 10% 18 квітня. До цього криптовалюта, навпаки, оновлювала максимуми — 14 квітня вартість біткоіну досягла 64 тис. дол.

На ранок 23 квітня вартість біткоіну коливається навколо позначки в 49 200 дол., що є падінням у близько 4300 дол. або 8% за останні 24 години.

Аналітики припускають, що на ринку відбувається коригування після надто великої зацікавленості у криптовалюті з боку приватних інвесторів.

Згідно з опитуванням Deutsche Bank, проведеним в період з 13 по 15 січня серед 627 професійних інвесторів, більшість вважає біткоіни і акції технологічних компаній США найбільшими ринковими “бульбашками”. 

Близько 74% респондентів проведеного Bank of America опитування керуючих фондами заявили, що бачать в біткоіну бульбашку.

Нагадуємо, Інвестиційний банк JPMorgan назвав теоретичну довгострокову мету для ціни біткоіну — 146 000 доларів США.

Як вже повідомляв Nota Вene, Україна намагається синхронізувати процес леалізаціі криптовалюти з рештою світу. 2 грудня 2020 р. Верховна Рада прийняла в першому читанні проєкт закону “Про віртуальні активи”.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна запроваджує спеціальне мито на імпорт троянд

Next Article

Китай створив найбільшу в світі мережу 5G

Related Posts
Total
0
Share