Чистий прибуток Tesla вдруге в історії перевищив 1 млрд дол.

Виробник електрокарів Tesla оголосив фінансові результати третього кварталу. Чистий прибуток компанії вдруге перевищив 1 млрд доларів США і склав 1,62 млрд дол. за квартал, повідомляє CNBC.

Tesla збільшила доходи на 30,5% в автомобільному бізнесі і на 26,6% в цілому, що стало рекордом за останні п’ять кварталів.

За той же квартал 2020 р чистий прибуток досяг 331 млн дол. Виручка компанія склала 13,76 млрд дол. проти 13,63 млрд дол., за прогнозом експертів Refinitiv. Прибуток на акцію також перевершив очікування експертів Refinitiv — 1,86 дол. на папір проти 1,59 дол. прогнозу.

Компанія отримала 806 млн дол. від енергетичного бізнесу, в тому числі виробництва сонячних батарей. Ще 894 млн дол. Tesla заробила за ремонт і техобслуговування автомобілів, автострахування та продаж товарів під власним брендом. Вона також повідомила про зниження вартості біткоіну, в які компанія інвестувала, на 51 млн дол.

За третій квартал Tesla поставила на ринок більше 241 тис. електромобілів і виробила понад 237 тис. електромашин за період, який закінчився 30 вересня 2021 р.

Нагадаємо, що в третьому кварталі поточного року компанія Tesla успішно протистояла тенденції щодо зниження обсягів поставок, яка обумовлена глобальним браком автомобільних чіпів. Автовиробник за три місяці реалізував 241 300 електромобілів, що на 102 тис. одиниць більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як вже повідомляло NotaВene, консалтингова компанія Brand Finance представила рейтинг найдорожчих брендів світу в 2021 р. Найбільш швидкозростаючим брендом стала Tesla, оцінка якого з минулого року збільшилася на 158%, до 32 млрд дол.

Варто зазначити, що корпорація Panasonic купила 1,4 млн акцій Tesla в 2010 р за ціною 21,15 дол. за штуку. Це придбання обійшлося тоді приблизно в 29,6 млн дол., або 2,4 млрд ієн. Компанія тримала папери 10 років і, після спліта 5: 1 в 2020 р, одна акція тепер коштує близько 679 дол. Прибуток від продажу акцій Tesla становить більшу частину з 3,88 млрд дол. у “виручці від продажу та погашення інвестицій” в звіті про рух грошових коштів Panasonic за останній фінансовий рік.

Total
0
Shares
Previous Article

Виручка від експорту аграрної продукції зросла на 17%

Next Article

Укрзалізниця показала найбільший збиток серед усіх держкомпаній

Related Posts
Читать дальше

Нафтогаз отримав право на користування чотирма ділянками

Група Нафтогаз отримала спеціальні дозволи на користування Балаклійською, Іванівською, Бузівською та Берестянською нафтогазовими ділянками, відповідно до підписаних наприкінці…
Total
0
Share