Чистий прибуток Intel за рік збільшився на 60%

Розробник і виробник електронних пристроїв і комп’ютерних компонентів, мікропроцесорів і чіпів Intel опублікував звіт за третій квартал 2021 фінансового року. Звітний період приніс компанії виручку в розмірі 19,3 млрд доларів США, що на 5% більше показника за третій квартал минулого року, повідомляє Intel.

Якщо рахувати не по GAAP, виручка дорівнює 18,1 млрд дол., що, втім, теж на 5% більше показника річної давності, теж розрахованого не по GAAP.

Показник валової маржі за рік збільшився з 53,1% до 56,0%, тоді як операційна маржа трохи зменшилася — з 27,6% до 27,2%. При цьому чистий прибуток виріс з 4,3 млрд дол. до 6,8 млрд дол., тобто на 60%. У звіті також сказано, що витрати на дослідження, розробки, злиття і поглинання за рік збільшилися на 16%, з 4,7 млрд дол. до 5,5 млрд дол.

Слід зазначити, що виручка найбільшого підрозділу — Client Computing Group (CCG) — за рік зменшилася на 2% і склала 9,7 млрд дол., а найбільше зростання показав підрозділ Internet of Things Group (IOTG). Він принісл компанії 1 млрд дол. виручки, що на 54% перевищує показник за третій квартал 2020 р.

Нагадаємо, що розробник і виробник електронних пристроїв і комп’ютерних компонентів, мікропроцесорів і чіпів Intel опублікував звіт за минулий квартал. Дохід за звітний період склав 19,7 млрд дол. Це на 1% менше в річному вираженні, тобто в порівнянні з першим кварталом минулого року.

Підсумком кварталу виявився чистий прибуток 3,4 млрд дол. У річному вираженні цей показник зменшився на 41%.

Як вже повідомляло NotaВene, генеральний директор Intel Пет Гелсінджер оголосив оновлену стратегію розвитку: розробник і виробник електронних пристроїв і комп’ютерних компонентів вкладе 20 млрд доларів США у відкриття двох заводів в Арізоні і відкриє філію Intel Foundry Services, де буде виробляти мікросхеми для інших замовників.

Total
0
Shares
Previous Article

Міжнародна рада по зерну підвищила прогноз світового експорту пшениці

Next Article

За обсягом експорту малини Україна піднялась на п'яте місце в світі

Related Posts
Total
0
Share