Чистий прибуток Intel в річному вираженні зменшився на 41%

Розробник і виробник електронних пристроїв і комп’ютерних компонентів, мікропроцесорів і чіпів Intel опублікував звіт за минулий квартал. Дохід за звітний період склав 19,7 млрд доларів США. Це на 1% менше в річному вираженні, тобто в порівнянні з першим кварталом минулого року, повідомляє компанія.

Показник валового прибутку за рік зменшився з 60,6% до 55,2%, тобто на 5,4 процентних пункти. На дослідження і розробки, а також на злиття і поглинання компанія витратила за квартал 5 млрд дол. Рік тому витрати за цими статтями склали 4,8 млрд дол.

Підсумком кварталу виявився чистий прибуток 3,4 млрд дол. У річному вираженні цей показник зменшився на 41%.

Якщо рахувати не за методикою GAAP, дохід виходить 18,6 млрд дол., що приблизно дорівнює торішньому значенню, а чистий прибуток становить 5,7 млрд дол., що всього на 6% менше торішнього значення 6,1 млрд дол.

Протягом кварталу компанія виплатила 1,4 млрд дол. у вигляді дивідендів. Ще 2,3 млрд дол. було витрачено на викуп акцій.

Як вже повідомляло NotaВene,  Intel вкладе 20 млрд дол. у відкриття двох заводів в Арізоні і відкриє філію Intel Foundry Services, де буде виробляти мікросхеми для інших замовників.

Total
0
Shares
Previous Article

Рівень безробіття в Україні в 2021 р. становитиме 9,1%

Next Article

Нацбанк очікує інфляцію на рівні 8%

Related Posts
Total
0
Share