Чистий прибуток Facebook збільшився на 94%

Американська Facebook Inc., якій належить найбільша у світі соціальна мережа, збільшила чистий прибуток в першому кварталі 2021 р. на 94%, виручку — на 48%, завдяки істотному зростанню доходів від реклами, повідомляє компанія на своєму офіційному сайті.

Чистий прибуток компанії в січні-березні збільшився до 9,5 млрд дол. у порівнянні з 4,9 млрд дол. за аналогічний період минулого року. Чистий прибуток у розрахунку на акцію склав 3,3 дол. проти 1,71 дол. роком раніше. Експерти, опитані FactSet, в середньому прогнозували цей показник на рівні 2,35 дол. на акцію.

Квартальна виручка Facebook підвищилася до 26,17 млрд дол. із 17,73 млрд дол. за середньому прогнозі аналітиків в 23,73 млрд дол. Рекламні доходи компанії збільшилися на 46%, до 25,44 млрд дол.

Компанія попереджає, що в другому півріччі темпи зростання виручки, ймовірно, будуть сповільнюватися на тлі ослаблення наслідків пандемії, а також регулятивних і платформних обмежень. Головний фінансовий директор Facebook Дейв Венер зазначає, що запуск нової версії операційної системи для пристроїв Apple — iOS 14.5, в якій реалізована нова політика захисту даних, створить проблеми для сфери таргетированної реклами.

Кількість користувачів соцмережі Facebook, активних не рідше ніж раз на місяць, на кінець березня досягла 2,85 млрд осіб, збільшившись за рік на 10%. Число користувачів, активних щодня, підвищилося на 8% — до 1,88 млрд.

За оцінками компанії, близько 2,72 млрд осіб користуються Facebook, Instagram, WhatsApp або Messenger щодня, і порядку 3,45 млрд осіб — хоча б раз на місяць. Кожен з цих показників виріс за рік на 15%.

Штат Facebook на кінець березня склав 60,654 тис. осіб, збільшившись за рік на 28%.

Акції Facebook подорожчали на 6% за підсумками торгів у середу. За останні 12 місяців їх вартість збільшилася на 58%.

Нагадаємо, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку допустила до обігу в Україні акції шести компаній, зокрема, Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc і Advanced Micro Devices, Inc.

Як вже повідомляло NotaВene, юридичний комітет палати представників конгресу США схвалив звіт підкомітету з антимонопольної політики, в якому Amazon, Apple, Google і Facebook звинувачуються в монополізмі. Цей документ стає підставою для розробки законопроєктів, що обмежують діяльність найбільших технологічних компаній світу.

Total
0
Shares
Previous Article

Укрпошта в I кварталі отримала 128 млн грн збитків

Next Article

Банківська система України в І кварталі отримала прибуток 10,9 млрд грн

Related Posts
Total
0
Share