Чистий прибуток Alphabet зріс більш ніж в два з половиною рази

Американський холдинг Alphabet, якому належить IT-гігант Google, опублікував показники діяльності в першій чверті поточного фінансового року, яка була завершена 31 березня, повідомляє 3DNews.

Виручка Alphabet за тримісячний період склала 55,3 млрд доларів США. Це на третину (34%) більше в порівнянні з показником річної давності, коли холдинг отримав 41,2 млрд дол. виторгу.

Чистий прибуток і зовсім підскочив більш ніж в два з половиною рази. Якщо в першому кварталі 2020 р. холдинг заробив 6,8 млрд дол., то тепер — 17,9 млрд дол. Дохід в перерахунку на один цінний папір збільшився з 9,87 дол. до 26,29 дол.

У загальній структурі виручки Alphabet левову частку як і раніше приносять різні активи Google: в першому кварталі поточного року на них припало близько 51,2 млрд дол. Ще приблизно 4 млрд дол. було отримано завдяки хмарній платформі Google Cloud.

Виручка від реклами в сервісах Google склала 44,7 млрд дол. Для порівняння: роком раніше даний показник дорівнював 33,8 млрд дол. Таким чином, за даним напрямком зафіксовано більш ніж 30-відсоткове зростання.

Холдинг продовжує збільшувати кількість співробітників. Станом на кінець минулого кварталу чисельність штату становила 139 995 осіб проти 123 048 працівників роком раніше.

Нагадаємо, компанія Google, якій належить біржа цифрової реклами DoubleClick Ad Exchange, укладала вигідні для себе і своїх клієнтів рекламні контракти з допомогою ексклюзивної інформації інших учасників торгів, отримуючи конкурентну перевагу. Це дозволило компанії роками не доплачувати рекламним майданчикам сотні мільйонів доларів.

Як вже повідомляло NotaВene, Антимонопольний комітет України оштрафував ТОВ “Гугл” на 1 млн гривень за неподання у встановлений строк інформації на вимогу державного уповноваженого.

Варто зазначити, що компанії Google і Ford оголосили про укладення партнерської угоди терміном на шість років. В рамках досягнутих домовленостей технологічний гігант буде відповідати за більшу частину зростаючих можливостей підключених автомобілів, а також надасть хмарні обчислювальні потужності і інші технологічні послуги.

Total
0
Shares
Previous Article

1 травня Київ послаблює карантин

Next Article

Рада завершила законодавче оформлення земельної реформи

Related Posts
Total
0
Share