Число заявок на допомогу з безробіття в США знизилося до рівня 1969 р

Кількість американців, які вперше звернулися за допомогою з безробіття, минулого тижня зменшилася на 43 тис. — до 184 тис. осіб, з посиланням на звіт міністерства праці США повідомляє The Guardian. Показник зафіксовано на мінімальному рівні з вересня 1969 р.

Тижнем раніше кількість звернень становила 227 тис., тоді як спочатку повідомлялося про 222 тис. Аналітики агентства Bloomberg у середньому очікували зменшення до 220 тис. із раніше оголошеного рівня попереднього тижня. Експерти Trading Economics прогнозували скорочення до 215 тис.

Дані вказують на те, що попит на робочу силу в країні залишається високим, оскільки відновлення економіки від наслідків коронавірусної кризи триває.

Середня кількість заявок за останні чотири тижні, менш волатильний показник, скоротилася до 218,75 тис. порівняно з 240 тис. тижнем раніше.

Кількість американців, що продовжують отримувати допомогу по безробіттю за тиждень, що завершився 27 листопада, збільшилася до 1,992 млн з переглянутих 1,954 млн у попередній тиждень. Експерти в середньому очікували зниження цього показника до 1,900 млн із оголошених раніше 1,956 млн осіб, згідно з Trading Economics.

Як вже повідомляло NotaВene, пандемія COVID-19 призвела до того, що кількість безробітних у всьому світі до 2022 р перевищить 200 млн осіб.

За інформацією Міжнародної організації праці, до категорії людей за межею бідності на сьогодні належать понад 100 млн осіб, які працюють.

“П’ять років прогресу у викоріненні бідності серед тих, хто працює, були зведені нанівець”, — йдеться у звіті організації.

Total
0
Shares
Previous Article

Авіапідприємства Укроборонпрому збільшили виробництво на 40%

Next Article

Група Нафтогаз звітує про 4,37 млрд грн збитку

Related Posts
Total
0
Share