Число суден, що пройшли через Суецький канал, оновило рекорд

Число суден, що пройшли через Суецький канал у 2021 р., оновило рекорд за весь час його роботи, повідомляє агентство Bloomberg.

Водним шляхом за рік пройшли 20 694 судна, заявив голова та керуючий директор адміністрації Суецького каналу Осама Рабіє. Вони заплатили у вигляді мита за прохід каналом загалом 6,3 млрд доларів США.

У 2022 р. очікується подальше зростання кількості суден, що проходять через канал, вважає Рабіє. Він пов’язує це навіть з тим, що верфі випускають дедалі більше нових суден. Збільшення завантаженості каналу не зупинить навіть підвищення зборів за прохід водним шляхом на 6% з лютого, упевнений керуючий директор. Підвищення мита не торкнеться танкерів зі зрідженим природним газом. Судам, які відповідають стандартам ООН із викидів парникових газів, може бути надана знижка, але остаточне рішення ще не ухвалено, розповідає Рабіє.

Наразі ведуться роботи з розширення та поглиблення Суецького каналу, їхнє завершення очікується до липня 2023 р. За словами Рабіє, пропускна спроможність каналу після цього збільшиться на 28%.

Рекорду за кількістю суден, що пройшли через канал, в 2021 р. не завадила пандемія коронавірусу, яка порушила багато ланцюжків поставок, що склалися, і блокування каналу судном Ever Given, зазначає Bloomberg.

Нагадаємо, що 23 березня 2021 р. надвеликий контейнеровоз Ever Given сів на мілину в південній частині Суецького каналу в Єгипті і заблокував один з найжвавіших морських торговельних шляхів в світі.

На те, щоб зняти контейнеровоз із мілини та відновити рух, знадобився майже тиждень. За час, поки канал був заблокований, зібралася черга на прохід із понад 450 суден. Через канал проходить близько 12% світової торгівлі.

Адміністрація Суецького каналу оцінювала збитки від його блокування майже у 1 млрд дол. У квітні контейнеровоз був заарештований до вирішення питання про компенсацію. Адміністрація каналу знизила вимоги приблизно до 550 млн дол., і корабель зміг залишити Єгипет. Влітку 2021 р. Ever Given знову пройшов через Суецький канал — цього разу безперешкодно.

Як вже повідомляло NotaВene, різке зростання обсягів контейнерної перевалки в першому півріччі 2021 р. дозволило портовому комплексу Лос-Анджелес / Лонг-Біч обігнати Гонконг в рейтингу найбільших контейнерних портів світу.

Total
0
Shares
Previous Article

Пакистан скасував антидемпінгове мито на імпорт прокату з України

Next Article

Qualcomm купив український стартап Augmented Pixels

Related Posts
Читать дальше

Нафтогаз отримав право на користування чотирма ділянками

Група Нафтогаз отримала спеціальні дозволи на користування Балаклійською, Іванівською, Бузівською та Берестянською нафтогазовими ділянками, відповідно до підписаних наприкінці…
Total
0
Share