Число активних користувачів TikTok перевищило 1 мільярд на місяць

Відеосервіс TikTok подолав важливу віху. Компанія заявила, що її платформу щомісяця відвідує понад один мільярд активних користувачів. Величезна популярність TikTok вже надихнула YouTube і Facebook запустити аналогічні сервіси, які, тим не менш, не знайшли такої широкої популярності, повідомляє Variety.

TikTok дебютував як сервіс, який дозволяв користувачам створювати власні короткі музичні кліпи на основі композицій, доступних в бібліотеці платформи. За останні пару років застосунок розширив функціональність, ставши соціальною платформою, яка об’єднує користувачів на основі їх переваг. Особливої популярності TikTok набув під час пандемії коронавірусу, коли все більше людей шукали розваг, до яких можна отримати доступ, не виходячи з дому.

Наприкінці минулого року майбутнє TikTok опинилося під загрозою через указ тодішнього президента США Дональда Трампа, спрямованого на заборону ряду китайських сервісів. Пізніше цей указ був відкликаний чинним президентом Сполучених Штатів Джо Байденом. TikTok не припиняє роботу щодо вдосконалення платформи. Серед останніх нововведень на платформі варто відзначити збільшення максимальної тривалості роликів з 60 секунд до трьох хвилин.

Нагадаємо, що глобальні споживчі витрати на мобільні застосунки досягли 64,9 млрд дол. за перші шість місяців 2021 р. Це на 24,8% більше, ніж за той же період минулого року.

TikTok другий рік поспіль очолює рейтинг неігрових застосунків, в яких користувачі витратили найбільше коштів як в App Store, так і в Google Play, включаючи Douyin (китайська версія TikTok) на iOS в Китаї. У першому півріччі 2021 р витрати в TikTok склали більше 920 млн дол., що на 74% більше аналогічного періоду минулого року. YouTube зберіг друге місце з оціночними споживчими витратами в 564,7 млн дол. Багаторічний лідер по заробітку Tinder посів третє місце з виручкою приблизно 520,3 млн дол.

За кількістю завантажень TikTok також зберіг лідерство — застосунок завантажили близько 384,6 млн разів. Цей показник на 38% нижче, ніж за аналогічний період минулого року. Це пов’язано з тим, що платформа була заблокована на території Індії. У п’ятірку потрапив месенджер Telegram.

 Як вже повідомляло NotaВene, сервіс для створення і перегляду коротких відео TikTok видалив майже 7,3 млн акаунтів, що, імовірно належали дітям молодше 13 років.

Своє рішення TikTok пояснює тим, що прагне забезпечити безпеку неповнолітніх користувачів і не допускає дітей в простір соціальної мережі.

В цілому TikTok видалив майже 11,2 млн профілів — це менше 1% всіх акаунтів сервісу. У зв’язку з різними порушеннями з майданчика були прибрані близько 62 млн відеороликів і відхилені майже 2 млн рекламних оголошень.

Total
0
Shares
Previous Article

Ціна вугілля зросла з початку року майже втричі

Next Article

Україна - четверта серед постачальників продовольства в ЄС

Related Posts
Total
0
Share