Chevron збільшить інвестиції в екобізнес до 10 млрд дол.

Американська нафтова компанія Chevron Corp. втричі збільшить заплановані інвестиції в бізнес з мінімальними шкідливими викидами в атмосферу до 2028 р, з 3 млрд дол. до 10 млрд дол., повідомляє Financial Times.

План передбачає виділення 2 млрд дол. на модернізацію діяльності компанії заради скорочення викидів вуглекислого газу в атмосферу. Крім того, планується збільшити виробництво відновлюваного природного газу (біометану) до 1,14 млн кубометрів на добу, водню до 150 тисяч тонн на добу та інших поновлюваних видів палива до 100 тисяч барелів на добу.

“Відновлювальні види палива призначені для таких галузей економіки, в яких важко здійснити електрифікацію, наприклад, авіація і важка промисловість. І тому представники цих галузей змушені шукати альтернативи вирішення проблеми скорочення шкідливих викидів”, — заявив глава підрозділу нової енергетики Chevron Джеф Густавсон.

З початку поточного року ринкова капіталізація компанії Chevron збільшилася на 16% в той час як індекс Dow Jones Industrial Average додав 13,9%.

Нагадаємо, що окружний суд Гааги ухвалив, що англо-нідерландська нафтогазова компанія Royal Dutch Shell несе відповідальність за зміну клімату, і зобов’язав її скоротити викиди вуглекислого газу. У постанові зазначено, що до 2030 р Shell повинна скоротити емісію CO2 на 45% в порівнянні з показниками 2019 р. Яким чином компанія повинна виконати припис, суд не вказав.

Як вже повідомляло NotaВene, Royal Dutch Shell Plc планує встановити 50 тис. зарядних станцій для електромобілів у Великій Британії протягом чотирьох років, що дозволить їй отримати третину британського ринку до 2025 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Держбанки у ІІ кварталі заробили майже 11 млрд грн прибутку

Next Article

Реформа АМКУ – вольные следователи без правил и ресурсов

Related Posts
Total
0
Share