Через три роки всі моделі Lamborghini стануть гібридними

Автовиробник Lamborghini буде поступово зменшувати викиди своїх автомобілів, відмовляючись від двигунів внутрішнього згоряння на користь більш екологічних варіантів. Зменшити шкоду навколишньому середовищу компанія спробує в рамках представленої стратегії Direzione Cor Tauri, повідомляє офіційний сайт компанії.

“План електрифікації Lamborghini — це новий курс, необхідний в контексті радикально мінливого світу, в який ми хочемо внести свій вклад, продовжуючи знижувати вплив на навколишнє середовище за допомогою конкретних проєктів”, — заявив глава компанії Стефан Вінкельман. Він зазначив, що Lamborghini і екологічні двигуни будуть володіти винятковою продуктивністю: “Це зобов’язання залишатиметься абсолютним пріоритетом нашого інноваційного спрямування”.

До 2022 р. компанія розробить кілька моделей з двигунами внутрішнього згоряння, які віддадуть шану історії компанії. Дві моделі з 12-циліндровими двигунами Lamborghini представить в цьому році.

У 2023 р. компанія запустить перший серійний гібридний автомобіль, а до кінця 2024 р. гібридними стануть всі моделі марки. Компанія планує на цьому етапі знизити викиди вуглекислого газу вдвічі до початку 2025 р. Для переходу на гібридні моделі компанія планує виділити 1,5 млрд євро.

Випуск повністю електричного Lamborghini стане завершальним кроком програми. Він запланований на другу половину десятиліття.

Як вже повідомляло NotaВene, британський альянс Jaguar Land Rover представив нову глобальну стратегію розвитку під назвою Reimagine (“Переосмислення”). До 2030 р. 100% продажів Jaguar і 60% Land Rover будуть складати автомобілі з електричними двигунами.

Porsche в минулому році продав понад 272 тис. автомобілів, що лише на 3% нижче рекордного показника 2019 р. Автовиробник, в тому числі, продав більше 20 тис. повністю електричних автомобілів Taycan, поставки яких почалися в грудні 2019 р.

Ferrari оголосив про те, що в 2025 р. має намір вийти на ринок електромобілів. Електрифікація буде важливою частиною стратегії компанії, в ній будуть задіяні як спортивні боліди, так і дорожні машини. 

Виробник елітних автомобілів Bentley збирається повністю відмовитися від бензинових двигунів уже через кілька років. Генеральний директор автомобільного бренду Bentley Адріан Холлмарк стверджує, що компанія не збирається довго тестувати нові технології і зробить все, щоб незабаром перевести весь модельний ряд на електричну тягу. Першим у новому сімействі повинен стати позашляховик Bentley Electro-luxe.

Варто зазначити, що у 2020 р. в Норвегії частка електромобілів становила 54,3% ринку нових автомобілів в порівнянні з 42,4% роком раніше. Всього в країні в минулому році було продано 141 412 нових автомобілів, з яких 76 789 — були повністю електричними.

Total
0
Shares
Previous Article

Уряд припиняє регулювати ціни на газ для теплокомуненерго

Next Article

Виробники зеленої електроенергії відсудили у держави 770 млн грн

Related Posts
Читать дальше

АМКУ дозволив співвласнику АТБ узяти під контроль нафтогазовидобувну компанію

Антимонопольний комітет дозволив ТОВ “Трайдент Геоінвест України” співвласника мережі АТБ Геннадія Буткевича отримати контроль над ПрАТ “НВК Укрнафтінвест”…
Total
0
Share