Через 10 років кожна десята вантажівка в Європі їздитиме на водні

За прогнозами Berylls Strategy Advisors, до 2030 р машини на паливних елементах займуть тільки 10% європейського ринку вантажної техніки. повідомляє Reuters.

До чверті ринку нової вантажної техніки в Європі до 2030 р будуть формувати машини з електродвигунами на акумуляторах. Автори прогнозу попереджають, що частка вантажівок на водневому паливі може збільшитися, якщо розвиток інфраструктури до кінця десятиліття прискориться.

Експлуатацією вантажівок Hyundai і її партнер H2 Energy збираються зайнятися в Швейцарії, де остання з компаній створює необхідну заправну інфраструктуру. У поточній версії вантажівка Hyundai Xcient на паливних елементах здатна проїжджати до 400 км на одній заправці, розміщуючи 32 кг водню в семи балонах. На заправку машина витрачає від 8 до 20 хвилин, що незрівнянно менше повного циклу зарядки акумуляторного тягача з порівнянними характеристиками. В майбутньому Hyundai розраховує створити вантажівку з запасом ходу 1000 км, який використовує паливні водневі осередки, а до 2025 р корейський виробник має намір щорічно випускати по 110 тис. автомобілів всіх типів на паливних елементах. До четвертого кварталу поточного року Hyundai налагодить поставки в Швейцарію поліпшеної версії вантажівок на водневому паливі.

Daimler і Iveco теж мають намір випускати вантажівки з паливними елементами, які заправляють воднем. Експерти McKinsey вважають, що вони зрівняються по ефективності з вантажівками на важкому вуглеводневому паливі тільки до 2028 р. Nikola і Iveco мають намір поставити на конвеєр свої тягачі на паливних елементах до 2023 р.

DAF теж збирається випускати подібні вантажівки, а ось вантажні марки MAN і Scania, що належать Volkswagen, вважають за краще робити ставку на акумуляторні електромобілі. Представники автоконцерну дорікають водневі паливні комірки в низькому ККД. За їх словами, тільки чверть вихідної енергії перетворюється в механічну, все інше втрачається в процесі перетворення.

Виробник дизельних двигунів Cummins, з іншого боку, не бачить проблеми в боротьбі двох типів силових установок. У тих сферах застосування, де вимоги по потужності, запасу ходу, маси і щільності зберігання енергії не будуть задовольнятися одними лише акумуляторними тягачами, на допомогу прийдуть машини з паливними водневими елементами. Cummins воліє вкладати в розробку тягових електродвигунів, які в рівній мірі будуть затребувані вантажівками обох типів.

Нагадаємо, що ситуація з розвитком вантажного автотранспорту, здатного долати довгі відстані, використовуючи водневе паливо, досягне переломного моменту до кінця цього десятиліття., так вважають керівники двох найбільших світових виробників вантажівок — Daimler і Volvo.

Хоча в найближчі три-чотири роки домінувати в продажах все ще будуть вантажівки на дизелі, водень як паливо почне швидко поширюватися в 2027-2030 рр., після чого продажі машин, що працюють на ньому, різко підуть вгору, стверджує голова ради директорів світового лідера Daimler Truck Мартін Даум.

А генеральний директор Volvo Group, яка тільки що створила спільне водневе підприємство з Daimler, Мартін Лундстедт вважає: після того як воно почне в 2025 р. випускати паливні елементи, темпи виробництва почнуть рости набагато швидше до кінця десятиліття. За планами Volvo, до 2030 р. половину її продажів в Європі складатимуть вантажівки, що працюють на акумуляторах або водневих паливних елементах.

Як вже повідомляло NotaВene, за словами т.в.о. голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Костянтина Гури, середньорічне виробництво зеленого водню може скласти 5,5 млрд нормальних кубометрів.

На думку німецької газети Hanledsblatt, Україна стане ключовим партнером Євросоюзу в реалізації програми Green Deal. Передбачається, що Україна в середньостроковій перспективі буде експортувати в ЄС 7,5 ГВт зеленого водню, що становить 20% від плану водневої генерації Євросоюзу до 2030 р. (40 ГВт).

Total
0
Shares
Previous Article

Виробництво труб в Україні зросло на 5,2%

Next Article

Вантажні перевезення за чотири місяці зросли на 0,7%

Related Posts
Total
0
Share