Частка приватних компаній у видобутку газу в Україні перевищила 25%

Приватні українські видобувні компанії протягом серпня поточного року видобули 426 млн куб м природного газу, що на 4% більше, ніж минулого року. Таким чином, частка приватних компаній у секторі газовидобутку перевищила 25%, повідомляє ExPro.

Приватні видобувники продовжують нарощувати видобуток газу і значення у серпні стало абсолютним максимумом видобутку для приватного сектору. Середньодобове значення видобутку газу приватними компаніями склало 13,75 млн куб м — на 0,3% вище, ніж у липні.

Загалом за січень-серпень 2021 р приватні компанії видобули 3,27 млрд куб м природного газу, що відповідає значенням 2020 р. Очікується, що за підсумками 2021 р видобуток приватних компаній зросте у порівнянні з минулим роком.

Нагадаємо, що Україна у серпні поточного року скоротила видобуток природного газу у порівнянні з серпнем минулого року на 2% (28 млн куб м) — до 1,68 млрд куб м.

Як вже повідомляло NotaВene, АТ “Укргазвидобування” скоротило видобуток газу на 5,3% або 0,38 млрд куб. м у січні-червні 2021 р — до 6,8 млрд куб. м.

Варто зазначити, що Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” планує інвестувати до 2025 р. у видобуток природного газу 7,3 млрд доларів США. 

Total
0
Shares
Previous Article

Імпорт дизельного палива у серпні встановив рекорд

Next Article

Законопроєкт про меліорацію земель прийнято в першому читанні

Related Posts
Читать дальше

Німеччина призупиняє сертифікацію оператора Північного потоку 2

Федеральне мережеве агентство Німеччини ( Bundesnetzagentur) тимчасово призупинило процедуру сертифікації Північного потоку-2 до завершення створення дочірньої компанії швейцарської…
Total
0
Share