CATL зберегла перше місце серед виробників акумуляторів для електромобілів

Згідно з останніми даними SNE Research, до листопада минулого року обсяги споживання тягових батарей для електромобілів у 80 країнах світу збільшилися на 120,9% порівняно з аналогічним періодом 2020 р, до 231,2 ГВт·год у ємнісному вираженні. Лідером ринку продовжує залишатися китайська CATL із часткою 29%, на другому місці з 22,2% розташувалася корейська LG Energy Solution, повідомляє Business Korea.

Слід зазначити, що станом на жовтень минулого року CATL контролювала 28,2% ринку, а LG Energy Solution могла похвалитися часткою 23%, тому можна констатувати, що до листопада розрив між конкурентами збільшився. Зростання обсягів випуску батарей CATL значно вище середнього за ринком — у листопаді вони склали 237,6% порівняно з минулим роком. LG Energy Solution збільшила обсяги випуску батарей набагато скромніше, на 90,6%.

Японській компанії Panasonic поки що вдається утримувати третє місце з 13,6% світового ринку та приростом обсягів поставок на 36,5%. На четвертому місці розташувалася китайська BYD, яка розширила використання своїх батарей на 238,1%, обійшовши за цим показником навіть провідну CATL.

На п’ятому місці знаходиться SK On, яка станом на листопад займала 5,7% ринку з приростом на 123,2%, на шостому розташувалася Samsung SDI з 4,8% ринку та приростом на 61,4%. Багато виробників батарей демонструють неабиякі амбіції, тому найближчими роками вони можуть помітно перекроїти ринок тягових акумуляторів для електромобілів. Дадуть знати і автовиробники, які втягуються в цей вид діяльності як незалежно, так і у співпраці з партнерами.

Нагадаємо, що в травні минулого року південнокорейський технологічний гігант LG зміг обігнати китайську компанію CATL за кількістю постачання батарей для електромобілів.

Як вже повідомляло NotaВene, темпи експансії виробників батарей для електромобілів визначаються двома ключовими факторами: доступом до запасів сировини і наявністю вільних виробничих потужностей. Китайська компанія CATL, наприклад, за підсумками першого півріччя змогла збільшити свою частку до 29,9%, а Panasonic з 15% ринку, навпаки, скотився на третє місце.

Total
0
Shares
Previous Article

Борг України перед зеленою генерацією зростає

Next Article

Міжнародні резерви України зросли на 6%

Related Posts
Total
0
Share