Burger King виходить на український ринок

Світова мережа ресторанів швидкого харчування Burger King виходить на ринок України. За словами джерел, розвивати мережу буде АЗС “Окко”, повідомляє Retailers.

Ресторатор Ігор Сухомлин написав у себе на сторінці в Facebook, що мережа АЗС “Окко” купила франшизу конкурента McDonald’s — Burger King.

Топ-менеджер на ресторанному ринку розповідає, що сторони насправді підписали договір і “Окко” вже шукає управлінську команду і приміщення під майбутні закладу. На сайті з пошуку роботи “Окко” розмістила вакансію “HR бізнес-партнера, на новий франчайзинговий проект ресторанного напряму, який компанія буде впроваджувати в Україні”.

Високопоставлене джерело в одній з маркетингових компаній стверджує, що за його інформацією “Окко” оформляє торгові марки Burger King в Україні. Можливо, мова йде про переоформлення торгових марок, так як ще в 2011 році материнська компанія Burger King зареєструвала торгові знаки в Україні: Burger King (зараз зареєстровано на Burger King Соrp.), “Бургер Кінг”, “Зроби по-своєму”, “Будинок Воппера “, Home of the Whopper, БК і BK.

Пресслужба “Окко” зазначає: “Ми розглядаємо і завжди в пошуку різних варіантів розвитку сегмента харчування нашої мережі. В тому числі розглядаємо і співпрацю з різними міжнародними брендами”.

Нагадаємо, це не перша спроба Burger King вийти на ринок України. У 2011 р. розвивати мережу в Україні планував російський франчайзі — “Бургер Рус”.

Мережа Burger King заснована в 1954 р. в США і входить в компанію Restaurant Brands International Inc. (RBI). Мережа об’єднує 17 800 ресторанів по всьому світу.

Варто зазначити, що кількість ресторанів і кафе в Україні зменшилася майже на 4 тис. закладів — із 18,6 тис. на початок 2020 р. до 14,7 тис. у січні 2021 р.

Як вже повідомляв NotaВene, міжнародна карткова платіжна система JCB Payment System (Японія) виходить на український ринок.

Total
0
Shares
Previous Article

Оператор ГТС підрахував 10 млрд грн за відібраний газ

Next Article

Суд скасував штраф АМКУ групі Philip Morris

Related Posts
Total
0
Share