Брюс Спрінгстін продає права на свої пісні за 500 млн дол.

Американський автор та виконавець популярної музики Брюс Спрінгстін, 20-кратний володар премії Grammy, продасть права на повний каталог своїх пісень компанії Sony, повідомляє The New York Times.

До нього увійшли 20 студійних альбомів, у тому числі і його платинові — “Born in the U.S.А”. (1984), “Born to Run” (1975), “Darkness on the Edge of Town” (1978) і “The River” (1980).

Угода, за даними NYT, буде закрита найближчими днями. А її сума стане рекордною для музичного ринку і становитиме 500 млн доларів США. Таким чином, цей музичний контракт може стати найдорожчим в історії.

У 2020 р Спрінгстін заробив близько 15 млн дол.

У травні 2021 р генеральний директор Sony Music Роб Стрінгер заявив, що за попередні півроку компанія витратила 1,4 млрд дол. на придбання. У тому числі на угоду щодо купівлі каталогу пісень Пола Саймона (250 млн дол.).

Як вже повідомляло NotaВene, попередній рекорд за вартістю авторських прав належить Бобу Ділану. Повний каталог його пісень було продано у грудні 2020 р Universal Music Group за 300 млн дол. Каталог пісень Девіда Боуї оцінили у 200 млн дол.

Нагадаємо, що в 1985 р співак Майкл Джексон купив права на 250 пісень Джона Леннона і Пола Маккартні за 47,5 млн дол.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна збільшила імпорт вугілля на 15%

Next Article

Аукціон із приватизації ОГХК зірвався втретє

Related Posts
Читать дальше

Литва і Туреччина запускатимуть залізничне сполучення через Україну

Делегація литовської залізниці провела зустріч з турецькими колегами. Сторони обговорили можливість запуску нового короткого морського та залізничного сполучення,…
Total
0
Share