Бразилія переходить з вирощування арабіки на робусту

Світовий лідер з виробницта кави — Бразилія — переходить на більш міцні і гіркі зерна робусти, які більш витривалі в спеку, ніж ніжна арабіка. Це свідчить про те, як зміна клімату впливає на світові ринки і формує масові смаки, повідомляє Reuters.

Бразилія — лідер з виробництва арабіки. На цей вид припадає близько 60% кави в світі. Але, на відміну від більш дешевої робусти, він гірше адаптується до зростання температури.

В останні п’ять років виробництво арабіки практично не змінилося. Тим часом, виробництво більш дешевої робусти — вона зазвичай вирощується на менших висотах і вважається нижчої якості — різко зросло і привертає увагу все більше і більше міжнародних покупців.

За чотири роки виробництво арабіки в Бразилії зросло лише на 6%. На це, в тому числі, вплинули екстремальні погодні умови. Наприклад, недавні морози спустошили близько 11% плантацій арабіки в країні.

Зате за останні три сезони Бразилія збільшила виробництво робусти на 20% до 20,2 млн мішків по 60 кг. І може обігнати В’єтнам, найбільшого виробника робусти в світі.

У той же час безліч дрібних гравців йде з ринку, в результаті чого виробництво концентрується в меншій кількості регіонів і стає більш вразливим для стрибків цін в разі екстремальних погодних умов.

Отже, робуста змінить смак кави в найближчі роки. Вона більш терпка і містить більше кофеїну і починає все більше використовуватися в дорогих марках меленої кави, де в даний момент переважає арабіка. Зараз робуста широко використовується в приготуванні розчинної кави.

Арабіка, на частку якої припадає близько 60% кави в світі, зазвичай солодше, більш різноманітна за смаком, а ціна може бути дорожче робусти в два рази. Робуста ж забезпечує набагато більш високі врожаї і показує хорошу стійкість до підвищеної температури. Таким чином, вона стає все більш привабливим варіантом для фермерів в Бразилії, яка в цілому виробляє 40% кави в світі.

“У найближчому майбутньому світ буде використовувати багато бразильської робусти, я впевнений в цьому”, — каже бразильський торговець кави в Eisa Interagricola, підрозділі ECOM, одного з найбільших в світі трейдерів сільськогосподарських товарів, Карлос Сантана. За його словами, обжарщікі по всьому світу все частіше експериментують з додаванням бразильської робусти, відомої як конільон, в свої суміші меленої і розчинної кави.

Бразилія збільшила виробництво робусти на 20% до 20,2 млн мішків по 60 кг за останні три сезони, свідчать дані міністерства сільського господарства США (USDA).

Тим часом виробництво робусти у В’єтнамі впало на 5% до 28 млн мішків. Положення В’єтнаму як найбільшого в світі експортера робусти на даний момент міцно; в минулому сезоні країна експортувала 23,6 млн мішків проти 4,9 млн, вироблених Бразилією, яка посідає друге місце з виробництва робусти.

Проте, для Бразилії на міжнародній арені все змінюється. Основна частина врожаю робусти традиційно йшла для внутрішнього споживання — понад 13 млн мішків на рік, але тепер країна накопичила значний надлишок для експорту.

У Бразилії є кілька різних різновидів сіянців робусти, всі з яких були спеціально виведені для підвищення їх генетичної стійкості та продуктивності і особливо добре пристосовані до теплої та сухої погоди.

Що стосується виробництва арабіки, бразильських фермерів все більше стримують екстремальні погодні умови, наприклад, недавні морози, що спустошили приблизно 11% площ вирощування арабіки в країні. За даними USDA, за останні чотири роки обсяг виробництва арабіки в Бразилії, де вирощується дворічний цикл врожаю, виріс всього на 6%.

Vicofa, в’єтнамська асоціація виробників кави і какао, повідомила, що виробництво робусти в країні може продовжувати падати в найближчі сезони, оскільки фермери збільшують обсяги вирощування фруктів, горіхів і овочів.

Нагадаємо, що у світі очікується здорожчання кави через її дефіцит. Через істотні перебої в логістичних ланцюжках оптової торгівлі покупці стикаються з падінням рівня поставок і зростанням цін. Важливим фактором очікуваних змін стала посуха, яка вплинула на урожай арабіки в Бразилії. Якщо зараз оптовики можуть розраховувати на запаси кави, то незабаром вони закінчаться і задовольнити зростаючий попит споживачів буде не так легко. Тільки в США запаси кави досягли свого шестирічного мінімуму.

Як вже повідомляло NotaВene, ціни на каву арабіка — основний вид кави, вироблений в Бразилії — в червні зросли до максимуму з 2016 р. Ціни на ф’ючерси зерен кави арабіка на торгах в Нью-Йорку за три останніх місяці збільшилися на 18% або до 1,51 дол. США за 0,453 кг.

Варто зазначити, що найбільший в світі експортер кави зіткнувся з найхолоднішою погодою за більш ніж 25 років, яка підриває надії на врожай кави і погрожує підняттям ціни. Температура в кавових регіонах Бразилії 20 липня впала нижче нуля за Цельсієм на кілька годин, погода в штаті Мінас-Жерайс найхолодніша з 1994 р.

Total
0
Shares
Previous Article

Восстановить мелиорацию: не в коня кредит?

Next Article

Глобальні продажі електромобілів підскочили на 160%

Related Posts
Total
0
Share