Бориспіль зайняв 4-е місце в рейтингу Міжнародної ради аеропортів

Borispol, Ukraine – May 22, 2015: Boryspil International Airport. Boeing 737-800

У рейтингу аеропортів з пасажиропотоком від 10 до 25 млн пасажирів аеропорт Бориспіль посів четверте місце. Про це йдеться в звіті за липень 2021 р, повідомляє Міжнародна рада аеропортів (Airports Council International Europe, ACI).

“Пасажиропотік відновлюється, і ми щодня бачимо позитивну динаміку трафіку. Команда аеропорту активно працює над залученням нових авіакомпаній і поліпшенням сервісів аеропорту. Так, цього місяця почала польоти до нас авіакомпанія Eurowings і 26 вересня після тривалої перерви відновить польоти Uzbekistan Airways. Тому чергове потрапляння в авторитетні рейтинги — закономірно , — зазначає генеральний директор державного підприємства “Міжнародний аеропорт Бориспіль” Олексій Дубревський.

Нагадаємо, що Бориспіль увійшов до топ-15 найбільших аеропортів Європи за кількістю пасажирів згідно зі звітом АСI Europe за чотири місяці 2021 р.

Як вже повідомляло NotaВene, міжнародний аеропорт “Бориспіль” увійшов до списку з десяти кращих аеропортів Східної Європи за результатами рейтингу The World’s Best Airports in 2021 британської консалтингової компанії Skytrax, посівши п’яте місце.

Варто зазначити, що пасажиропотік міжнародного аеропорту “Бориспіль” за сім місяців поточного року зріс на 60% проти аналогічного періоду торік — до 4 564 938 пасажирів. З них 2 512 066 — пасажири регулярних рейсів, 2 052 872 — нерегулярних.

Total
0
Shares
Previous Article

Швейцарський машинобудівний концерн Stadler побудує два заводи в Харкові

Next Article

Китай запровадив тотальну заборону на криптовалюту

Related Posts
Total
0
Share