Бориспіль у минулому році отримав майже 1,5 млрд грн збитків

За підсумками 2020 р. державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” отримало 1,482 млрд грн чистих збитків, повідомляє проєкт Марлін.

Причинами таких фінансових результатів для аеропорту “Бориспіль” стали:

— карантинні обмеження в країні, встановлених з метою запобігання поширення COVID-19

— закриття пунктів пропуску через державний кордон України для здійснення регулярного пасажирського перевезення у березні 2020 р.

— майже повне припинення внутрішнього та міжнародного авіасполучення у II кварталі 2020 р.

Натомість згідно з фінансовим планом аеропорту “Бориспіль” на 2020 р., державне підприємство мало на меті отримання річного доходу на суму 1,5 млрд грн.

“Мінінфраструктури здійснює управління підприємствами без втручання в оперативну діяльність, дотримуючись чинного законодавства України та стратегій розвитку підприємств”, — відповідає Міністерство інфраструктури на запитання проєкту Марлін щодо вжитих заходів задля попередження фінансової кризи.

Міністерство зазначає, що протягом 2020 р. аеропорт суттєво оптимізував статті витрат, були знижені експлуатаційні витрати до мінімально можливого рівня, переглянуті витрати на капітальні інвестиції у зв’язку з обмеженням надходжень грошових коштів.

Нагадаємо, у 2020 р. Міжнародний аеропорт “Бориспіль” скоротив пасажиропотік на 66,2%, або на 10,1 млн пасажирів, до 5,158 млн пасажирів у порівнянні з 2019 р.

Зокрема, пасажиропотік на міжнародних напрямках скоротився на 66,9% до 4,69 млн пасажирів, на внутрішніх — на 57,3% до 468,1 тис. пасажирів.

Як вже повідомляло NotaВene, у січні-лютому 2021 р. аеропорт “Бориспіль” обслужив 5 692 577 кг вантажів, що на 15,8% менше, ніж за аналогічний період 2020 р., коли було оброблено 6 759 432 кг вантажів.

Варто зазначити, що Міжнародний аеропорт “Бориспіль” в перші чотири місяці року розпочав відновлювати пасажиропотік за допомогою чартерів. Цей сегмент перевезень виріс на 45% в порівнянні з січнем-квітнем 2020 р., тоді як пасажиропотік на регулярних рейсах продовжив падіння на 51%.

Про причини, які заважають аеропорту Бориспіль повноцінно працювати і розвиватися, NotaВene розповідало в окремому матеріалі.

Total
0
Shares
Previous Article

Другий за величиною виробник мікросхем в Європі підвищує ціни на продукцію

Next Article

Провідний виробник мікросхем TSMC обрав ринок США замість інвестування в ЄС

Related Posts
Total
0
Share