Борги населення за послуги ЖКГ за рік виросли у 1,5 раза

Борги українців за комунальні послуги за рік з серпня 2020 р зросли у 1,5 раза. Загальна сума заборгованостей сягнула 64,4 млрд грн, повідомляє платформа для роботи з відкритими даними Опендатабот.

Наразі кількість виконавчих проваджень в Єдиному реєстрі боржників становить 450 753 справ. Перелік послуг, за які не мають змоги розрахуватися громадяни, очолюють:

  • постачання та розподіл природного газу — 23,7 млрд грн
  • постачання теплової енергії та гарячої води — 20,3 млрд грн
  • постачання та розподіл електричної енергії — 7,1 млрд грн

Людина визнається боржником по сплаті комунальних послуг у судовому порядку за спрощеною процедурою, без присутності сторін і в скорочені терміни. Після цього боржник потрапляє до Єдиного реєстру судових  справ і виконавці можуть надіслати до банку вимогу про блокування рахунків боржника та примусове списання боргу.

Нагадаємо, що заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг за червень 2021 р скоротилася на 2,5 млрд грн. Станом на кінець червня 2021 р борги склали 66,3 млрд грн.

Як вже повідомляло NotaВene, заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг за травень скоротилася на 5,5 млрд грн. Станом на кінець травня 2021 р борги склали 68,9 млрд грн.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна - четверта серед постачальників продовольства в ЄС

Next Article

Ставки фрахту на суховантажі оновили 13-річний максимум

Related Posts
Total
0
Share