Boeing запускає три лінії з переобладнання пасажирських літаків на вантажні

Американський авіабудівний концерн Boeing Co. запустить три лінії з переобладнання пасажирських літаків у вантажні Boeing 737-800BCF у Північній Америці та Європі, повідомляє CNBC.

За словами віце-президента компанії Стенлі Діла, у сфері вантажних авіаперевезень помітний реальний потенціал для зростання. Лінії переобладнання будуть запущені на базі KF Aerospace у Канаді та в аеропорту Гатвік у Лондоні.

До початку пандемії значна частина вантажів, що перевозяться повітрям, містилася в багажних відсіках пасажирських літаків. Через згортання туризму та пасажирських перельотів багато пасажирських літаків залишилися без діла. Останнім часом багато авіакомпаній відзначають зростання обсягів вантажоперевезень. В останній піврічній звітності Emirates Airline зафіксувала збільшення обсягів вантажних перевезень на 39% порівняно з минулим роком, внаслідок чого вони майже досягли рівня допандемійного 2019 р.

Раніше Boeing також повідомляв, що концерн активно веде переговори про постачання вантажної моделі літака Boeing 777X. За словами віце-президента з продажу та маркетингу компанії Іхсана Муніра, переговори одразу з кількома клієнтами знаходяться на просунутій стадії.

Нагадаємо, що компанія Boeing бере на себе зобов’язання, що її цивільні літаки до 2030 р будуть оснащені і сертифіковані для експлуатації виключно на екологічних видах авіаційного палива. 

Як вже повідомляло NotaВene, безпілотний апарат Loyal Wingman, що розробляється американським авіабудівним концерном Boeing на замовлення військово-повітряних сил Австралії, 1 березня 2021 р здійснив перший політ.

Total
0
Shares
Previous Article

Промисловий вилов риби в Україні зріс на 15%

Next Article

Держстат зафіксував сповільнення зростання ВВП України в ІІІ кварталі

Related Posts
Total
0
Share