Бюро економічної безпеки очолив Вадим Мельник

Кабінет міністрів призначив на посаду директора Бюро економічної безпеки Вадима Мельника, який очолював Державну фіскальну службу, повідомляє урядовий портал.

“Призначити Мельника Вадима Івановича директором Бюро економічної безпеки України строком на п’ять років”, — йдеться у документі.

Іншим розпорядженням Мельника звільнено з посади голови Державної фіскальної служби за власним бажанням.

Полковник податкової міліції Вадим Мельник очолював ДФС з кінця 2020 р, до цього працював на різних посадах у податковій міліції.

Нагадаємо, що в січні поточного року Верховна Рада схвалила у другому читанні законопроєкт, згідно з яким економічними злочинами займатиметься Бюро економічної безпеки, а податкова міліція буде ліквідована.

Бюро матиме статус правоохоронного органу. Директор БЕБ призначається за підсумками конкурсу та звільняється з посади президентом і є підзвітним Верховній Раді та президенту України. БЕБ буде здійснювати заходи із запобігання, виявлення, припинення, розслідування та розкриття злочинів у сфері формування та використання фінансових ресурсів держави.

Як вже повідомляло NotaВene, в травні 2021 р Кабінет міністрів ухвалив постанову про утворення Бюро економічної безпеки, на яке покладаються завдання із протидії правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави.

Total
0
Shares
Previous Article

Україна отримала 2,7 млрд від МВФ

Next Article

Прибуток Енергоатому зріс до 1,7 млрд грн

Related Posts
Total
0
Share