Бюджет 2022 – сирий кошторис у турборежимі

Державний бюджет на 2022 р. прийнятий з порушеннями Конституції, законів і президентського указу. Втім, такий кошторис для України схвалений МВФ

Державний бюджет на 2022 р прийнято 2 грудня — на день пізніше від кінцевої дати, передбаченої Бюджетним кодексом. Затримка була зумовлена тим, що Міністерство фінансів довгий час узгоджувало проєкт бюджету з Міжнародним валютним фондом. Нарешті МВФ погодив текст,  виділив Україні черговий транш, і уряд отримав можливість 1 грудня подати в парламент законопроєкт до другого читання. 2 грудня закон про державний бюджет на 2022 р був ухвалений Верховною Радою, хоча згідно регламенту народним депутатам потрібно мінімум 10 днів на ознайомлення з документом.

Практично парламентський комітет з питань бюджету і весь склад Верховної Ради ухвалили закон про бюджет на 2022 р, не читаючи його. Законопроєкт потрапив в парламент 1 грудня об 11:00. Того ж дня о 15 годині його вже розглянув профільний комітет, о 23 годині рішення комітету було готове й завізоване головою Юрієм Арістовим, а в 10:00 2 грудня текст законопроєкту був розданий депутатам для голосування. І через годину, об 11 годині його почали розглядати, а в 12:45 ухвалили. Фракція “Слуга народу” може звітувати перед президентом Володимиром Зеленським про “черговий рекорд турборежиму”. Чи нардепам вистачило часу, щоб зрозуміти, за що вони голосують?  Наскільки змінився головний кошторис країни до прискоренного фінального схвалення?

Зростання в цілому

Між першим і другим читанням законопроєкту держбюджет на 2022 р збільшився за всіма ключовими макропараметрами.

  • Передусім, збільшився граничний обсяг дефіциту на 792 млн грн (188,798 млрд грн), що складе 3,5% прогнозованого ВВП. Те, що такий рівень не відповідає попереднім обіцянкам Зеленського, а що важливіше — порушує Бюджетний кодекс, який передбачає дефіцит не більше 3%, не стало на заваді для президентської фракції. Нардепи просто скасували цю статтю … прямо в законі про держбюджет на наступний рік. Ще одна новація “турборежиму” влади Зеленського.
  • По-друге, збільшилась доходна частина на 55 млрд грн (4,3%) — до 1,322 трлн грн, зокрема, доходи за загальним фондом збільшені на 78 млрд грн до 1,18 трлн грн. Зокрема, на 25 млрд грн мають збільшитись надходження від рентних платежів — до 71,25 млрд грн, на 22,7 млрд грн — за рахунок ренти на газ і на 0,24 млрд грн — до 4,7 млрд грн — від ренти на руди.

Загалом план податкових надходжень до держбюджету-2022 збільшився на 64 млрд грн до 1,167 трлн грн

  • Головним фактором збільшення надходжень, за очікуваннями влади, мають стати податки. Тим більше, що, як вже аналізувало NotaBene, збільшується податкове навантаження на населення після прийняття гучного законопроєкту 5600 про зміни до Податкового кодексу.
  • Третє, збільшена видаткова частина — в цілому на 55,733,5 млн грн або на 3,9%, де капітальні видатки зростуть на 30,5 млрд грн до 140,2 млрд. Їхня питома вага в складі державних видатків складе рекордні 9,4%.

Що не змінюються у доопрацьованому до другого читання законопроєкті про Держбюджет на 2022 р. — це розміри мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць. Незначне зростання, скоріш за все, можна вважати індексацією інфляції, але не повною. Не змінились також основні прогнозні макропоказники соціально-економічного розвитку на 2022 р.  

Забутий президентський указ

Вперше в історії з тексту закону про бюджет виключено граничні обсяги гарантованого державою боргу та надання державних гарантій. Це суперечить Бюджетному кодексу — загальні обсяги повинні затверджуватись законом і, у відповідності до першого читання, складали ,відповідно, 367,98 млрд грн і 78,2 млрд грнтепер відповідна стаття Бюджетного кодексу виключена і питання державного боргу та державних гарантій це вже компетенція уряду, а не парламенту. Відповідно скасовано ще один елемент бюджетної реформи та стабільності бюджетної системи — уряд отримав право залучати іноземні борги без дозволу парламенту.

Також вперше в історії уряд і парламентарі проігнорували рішення РНБО  про фінансування національної безпеки.

Зеленский указом президента передбачив на оборону 319 млрд грн, а в бюджеті-2022 для цього закладено 286 млрд

Хто в цьому питанні правий — невідомо. Проте, раніше в бюджеті закладалися кошти на національну оборону в розмірі, якій передбачений відповідним рішенням РНБО, яке, в свою чергу, затверджене указом президента.

Втім, президент Зеленський ще не підписав прийнятий Верховною Радою держбюджет на 2022 р. Можливо, в Офісі президента згадають про забутий нардепами президентський указ № 477 від 20 вересня 2021 р

На побажання влади  

Натомість в бюджеті закладено 3 млрд грн на “Вовину тисячу”. Однак, як саме ці гроші будуть розподілятись, невідомо, тому що для цього має бути окреме рішення уряду. Незрозуміло, як цих коштів вистачить для виплати всім вакцинованим по 1000 грн, адже за розрахунками, такої суми достатньо для 3 млн людей.

Що стосується збільшення видатків місцевих бюджетів на опалення, то це Кабінет міністрів і Верховна Рада пропонують місцевим радам використовувати додаткові 4%, які вони отримають у 2022 р від розподілу податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), що становитиме близько 11 млрд грн. При тому, що Асоціація міст підписала с урядом меморандум про щонайменше 30 млрд додаткових коштів на компенсацію витрат на опалення. Виходів із цієї ситуація може бути два. Або дуже тепла зима і витрати на опалення будуть невеликі.

Або грошей вистачить тільки на півроку — на опалювальний сезон 2021-2022 рр, а на компенсацію витрат на опалення в кінці наступного року грошей не буде. Відповідно, ціни на опалення мають зростати.

Натомість для себе народні депутати створили на наступний рік додаткову мотивацію для виконання парламентського контролю використання держбюджету, хоча це є їхнім прямим функціональним ообоі’язком. В законі про держбюджет-2022 передбачено, що фінансування державних програм в освіти, спорті, соціально-економічного розвитку здійснюється виключно шляхом залучення народних депутатів від профільних комітетів до участі у відповідних комісіях міністерств. Тобто, практично самі депутати будуть вказувати міністрам, кому і скільки вони мають заплатити.

Термобюджет прийнятий, але він не готовий

Голосування в турборежимі за бюджет-2022, по факту майже всліпу, остаточно виявило нову монобільшість навколо президентської фракції. Свої голоси “за” віддали 215 нардепів зі “Слуги народу”, всі 20 нардепів з групи “За майбутнє” і 19 з 21 з “Довіри”, а також два нардепи з “Батьківщини”. Всі інші депутати з чотирьох фракцій не голосували або голосували “проти”.  

З прийняттям закону про бюджет-2022 нова монобільшість нарешті отримала коаліційну угоду під назвою Меморандуму за результатами завершення першого перегляду Програми “Стенд-бай” для України. Водночас для уряду Дениса Шмигаля, який так ретельно узгоджував бюджет з експертами МВФ, оновлений меморандум має стати програмою діяльності. Тим більше, що забов’язання України перед фондом майже не змінились.

Натомість кредитна допомога від МВФ на 2,8 млрд дол., на які може розраховувати Україна, включно зі схваленим першим траншем, спрямована хіба що на поповнення міжнародних резервів. Хоча наступного року зовнішнім кредиторам виплачувати доведеться менше, зовнішні борги України залишаються великими. За графіком НБУ, протягом 2022 р Україна має сплатити 16,6 млрд долл за зовнішнім боргом.  

Загальний державний борг наступного року також зменшиться на 16%, проте збільшаться на 14,3% виплати відсотків. В бюджеті на 2022 р на обслуговування держбргу закладено 574,7 млрд грн, з яких 393,32 млрд — основна сума та 181,4 млрд —  на відсотки. Отже, наступного року уряд продовжить запозичувати, в основному, через розміщення ОВДП.

Турборежим, в якому приймала Верховна Рада закон про бюджет на 2022 р, виявився потрібен для того, щоб встигнути вчасно проголосувати. При цьому порушена Конституція, проігноровані укази президента, а потреби місцевих бюджетів залишились місцевими проблемами. Так, положення Бюджетного кодексу, які суперечать закладеним макроекономічним показникам, як перевищений дефіцит бюджету, просто зупиняються законом про бюджет. Ще в 2008 р Конституційний суд заборонив так роботи.

Верховна Рада України не повноважна при прийнятті закону про Державний бюджет України включати до нього положення про внесення змін до чинних законів України, зупиняти дію окремих законів України та/або будь-яким чином змінювати визначене іншими законами України правове регулювання суспільних відносин”, — йдеться в рішенні КС.

Попри офіційний рапорт, що бюджет на наступний рік прийнято, народні депутати віддали свої голоси невідомо за що. Показово, що вже минув тиждень, але досі не оприлюднений фінальний варіант закону про бюджет на 2022 р, який прийняла Верховна Рада. Як повідомив NotaBene високопоставлений чиновник в Кабміні, наразі його доопрацьовують в Мінфіні, а, точніше виправляють помилки, яких за словами чиновника, кілька сотень.  

Total
5
Shares
Previous Article

Велика Британія залишить без зв'язку власників кнопкових телефонів

Next Article

Споживча інфляція сповільнилася до 10,3%

Related Posts
Читать дальше

ЗВТ з Туреччиною: кожному свої переваги

Якщо в Україні не покращяться умови для власного бізнесу, турецькі вільні економічні зони, індустріальні парки та вимоги до локалізації призведуть до зменшення експорту українських товарів із високою доданою вартістю. Втім, неспівставною для України є тверда підтримка Анкари проти РФ
Читать дальше

Принуждение к доброй воле: как на Западе защищают конкуренцию

В США юридические компании берутся за коллективные иски от обычных граждан, с перспективой выиграть процесс против крупного монополиста…
Читать дальше

Добити рублями Газпром і Центробанк РФ

Руйнівне для фінансового сектору та Газпрому рішення про розрахунки за імпорт газу в рублях спрямоване на акомуляцію валюти на фінансування війни в обхід санкцій. Але у путіна нічого не вийде
Total
5
Share