Біткоін втратив 12% вартості

Вартість біткоіну 18 квітня обрушилася майже на 12%, впавши нижче рівня 55 тис. дол. Падіння навіть досягало 17% — якщо в суботу вартість біткоіну коливалася близько 64 тис. доларів, то вранці 18 квітня вона знижувалася до 51 тис., повідомляє ForkLog.

Крах біткоіну стався після появи чуток про те, що міністерство фінансів США має намір вжити жорстких заходів щодо фінансових установ за відмивання грошей з використанням криптовалюти.

Хоча нинішнє падіння вартості біткоіну навряд чи пов’язано з первинним публічним розміщенням акцій Coinbase Global Inc., власника найбільшої в США криптовалютної біржі Coinbase, завзятий критик криптовалюти Пітер Шифф заявив: “Замість того, щоб бути переломним моментом в житті біткоіну , IPO Coinbase, можливо, ознаменувало початок його загибелі”.

Разом з біткоіном обвалилися і інші криптовалюти. Так, в піку зниження ціни на Ethereum склало 20%, на Binance Coin — 17%, Ripple — 26%, Litecoin — 28%, Tron — 25%. Зараз вони, як і Bitcoin, відіграли падіння.

Нагадаємо, у березні Європейське управління з нагляду за ринком цінних паперів (ESMA) в новому звіті попередило про ризики втрати всіх коштів при вкладеннях в цифрові активи, такі як біткоіни.

На думку ESMA, деякі криптовалюти “дуже ризиковані і спекулятивні”. Відсутність регулювання позбавляє інвесторів гарантій і безпеки, а також зберігає актуальність попередніх попереджень, відзначають автори документа. “Споживачі повинні усвідомлювати високі ризики покупки і / або володіння цими інструментами”, — йдеться в звіті.

Як вже повідомляло NotaВene, близько 74% респондентів проведеного Bank of America опитування керуючих фондами заявили, що бачать в біткоіну бульбашку. Проте 10% професійних інвесторів вважають, що в 2021 р. біткоін перевершить ці папери по прибутковості. В опитуванні Bank of America взяли участь 200 учасників, які керують активами на суму 533 млрд доларів США.

Total
0
Shares
Previous Article

ЄБРР надає компанії Датагруп кредит 65 млн дол. для придбання провайдера Volia

Next Article

Виробництво молока в Україні зменшилось на 6,2%

Related Posts
Total
0
Share