Біткоін вперше в історії подолав позначку 65 тис. дол.

20 жовтня вартість біткоіна перевищила 65 тис. доларів США вперше в історії. О 16:50 за київським часом за один біткоін на біржах пропонували 66 000 дол,, що на 5% більше, ніж днем раніше, повідомляє ITC.

Все почалося після заяви Bank of America, що ринок криптовалюти “занадто великий, щоб його ігнорувати”. Поточне зростання відбувається на тлі очікувань, пов’язаних з майбутніми лістингами біткоіну-ETF (Exchange Traded Fund — індексний фонд, акції якого обертаються на біржі), пише Reuters. 19 жовтня на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) під тікером BITO почав торгуватися ETF на базі біткоін-ф’ючерсів від компанії ProShares. Крипто-ETF були запущені в цьому році в Канаді і Європі на тлі зростаючого інтересу до цифрових активів. VanEck і Valkyrie входять до керуючих фондів, що виявляють інтерес до інвестиційних продуктів ETF, акції яких котируються в США.

Як завжди, в унісон з біткоіном дорожчають інші криптовалюти — наприклад, курс Ethereum зараз становить без малого 4 тис. дол. Так дорого криптовалюта попередній раз коштувала шість місяців тому.

Згідно CoinGecko, капіталізація ринку криптовалюти перевищила 2,7 трлн дол.

Нагадаємо, що усі транзакції з використанням біткоіну та інших цифрових активів Народний банк Китаю класифікував як незаконну фінансову діяльність. Поза законом опинилися також послуги, які надають криптовалютні біржі мешканцям Китаю.

Як вже повідомляло NotaВene, за останній рік глобальне впровадження криптовалюти зросло на 881%. Компанія Chainalysis оприлюднила звіт Global Crypto Adoption Index, в якому оцінюються 154 країни, який показує, що В’єтнам, Індія і Пакистан впевнено лідирують в цьому рейтингу, а Україна займає четверте місце.

Варто зазначити, що президент України Володимир Зеленський повернув до Верховної Ради зі своїми пропозиціями закон “Про віртуальні активи”, який народні депутати ухвалили 8 вересня 2021 р.

Про те, що ухвалення Верховною Радою закону “Про віртуальні активи” залишає під знаком питання долю криптовалютного ринку в Україні, але створює новий контролюючий орган і закладає основи для кримінального переслідування користувачів, NotaВene розповідає в окремому матеріалі.

Total
0
Shares
Previous Article

Велику Британію і Норвегію з'єднав підводний кабель для передачі зеленої енергії

Next Article

Імпорт електроенергії впав майже у 1000 разів

Related Posts
Total
0
Share