Біткоін впав майже на 10% за останню добу

Вартість біткоіну впала ще майже на 10% за минулу добу, опустившись до рівня 32,8 тисячі доларів США. Про це свідчать дані біржі Coindesk. Причина того, що сталося невідома, але Bloomberg вважає, що це реакція на операцію ФБР, яка дозволила відстежити транзакцію криптовалюти зломщиків Colonial Pipeline.

Сумарно вартість біткоіну скоротилася практично вдвічі за останні 1,5 місяці. На піку вартість криптомонети досягала 63,5 тис. дол. Сумарно капіталізація валюти впала до 620 млрд дол., втративши трильйонний статус.

Як зазначає Bloomberg, падіння сталося на тлі злому криптогаманця одного з хакерів, які організували атаку на нафтопровід Colonial Pipeline. Компанія виплатила викуп у біткоіну, але ФБР відстежила транзакцію, захопила пароль від гаманця і конфіскувала 2,3 млн дол. На думку агентства, ця заява підірвала довіру до валюти, так як влада “відстежила тих, кого неможливо відстежити”.

Керівник відділу аналізу даних CEX.IO Broker Юрій Мазур в розмові з Forbes заявив, що криптовалюта відреагувала на прагнення влади до посилення регулювання. За його словами, уряд США хоче просунути ідею про деанонімізацію криптовалютних транзакцій, що може знизити популярність біткоіну.

Нагадаємо, що бразильска JBS, найбільша у світі компанія, яка займається переробкою м’яса, стала об’єктом кібератаки хакерів з Російської Федерації. 31 травня постраждали комп’ютерні мережі JBS у США, Канаді та Австралії, через що зупинилася робота сотні працівників.

Як вже повідомляло NotaВene, вартість найпопулярнішої криптовалюти різко знизилась вранці 22 лютого після зростання до рекордних 58, 354 дол. на день раніше.

За даними CoinDesk, біткоін втратив 5% ціни, опустившись до 54,8 тис. дол.

Весь минулий тиждень біткоін активно йшов угору та регулярно оновлював історичні рекорди з грудня 2020 р. У п’ятницю, 19 лютого, капіталізація біткоіну досягла 1 трлн дол.

Total
0
Shares
Previous Article

США мають намір продовжити мита на імпорт прокату з України

Next Article

Мінфін залучив до бюджету понад 19 млрд грн від розміщення ОВДП

Related Posts
Total
0
Share