BioNTech і Pfizer підвищили план з випуску вакцини до 2,5 млрд доз до кінця року

Німецька BioNTech разом з американською Pfizer підвищили план по річному виробництву вакцини від COVID-19 до 2,5 млрд доз до кінця 2021 р. Раніше компанії говорили, що планують виробити 2 млрд доз препарату до кінця року, повідомляє агентство Bloomberg.

Розширити виробництво їм дозволила оптімізація виробничих процесів, недавня ініціатива виробництва на об’єкті BioNTech в Марбурзі, схвалення регуляторамі шестідозових ампул, а також розширення мережі виробників і постачальників.

Глава BioNTech Угур Сахін зазначив, що бачить можливість подальшого збільшення виробництва: в компаніях робляться додаткові заходи та йдуть переговори з потенційними партнерами про подальше нарощування продуктивності.

За словами Сахіна, до другої половини 2021 р. компаніям потрібно буде запропонувати готову до використання формулу вакцини, яку можна буде зберігати в звичайних холодильниках. Це спростило б зберігання і використання препарату. Зараз зберігати вакцину від коронавірусу необхідно в фармацевтичних морозильних камерах.

На початку березня Сахін заявив, що в наступному році партнери компанії зможуть виробити 3 млрд доз вакцини від коронавірусу.

Вакцина розробки Pfizer і BioNTech першою отримала схвалення в США і ЄС. Її ефективність у запобіганні захворювання COVID-19 через сім днів після двухдозовой вакцинації оцінюють в 95%. За даними BioNTech, ефективність препарату через два тижні після введення другої дози ще вище — 97%.

Нагадаємо, американський уряд вважає, що алергічні реакції, які дуже рідко зустрічаються серед вакцінованих, потребують ретельної уваги медиків.

Як вже повідомляв NotaВene, фармацевтична компанія Pfizer очікує заробити на продажах вакцини проти COVID-19 в 2021 р. 15 млрд дол.

Total
38
Shares
Previous Article

МВФ скептично ставиться до ідеї податкової амністії

Next Article

Народні депутати дали зелене світло великій приватизації

Related Posts
Total
38
Share