Біля кордону з Польщею відкрився новий контейнерний термінал

Експедитор контейнерних перевезень компанія Global Ocean Link запустила новий мультимодальний проєкт “Контейнерний термінал Мостиська”, повідомляє Промисловий портал.

Вся інфраструктура терміналу розташована в селі Мостиська (Львівська область, Яворівський район) в безпосередній близькості до залізничного прикордонного пункту пропуску Мостиська-II, недалеко від автомагістралі міжнародного значення M11 біля кордону з Польщею.

Відзначається, що таке розміщення буде корисним для покриття будь-яких транспортних потоків між Україною та США з ЄС.

Компанія повідомляє, що, використовуючи всі можливості терміналу, можливо охопити будь-який мультимодальний логістичний ланцюжок в/з ЄС для будь-якого виду перевезень.

Як вже повідомляло NotaВene, у місті Фенешлитке (Угорщина), що розташовано поблизу угорсько-українського кордону, почалося будівництво найбільшого в Європі інтермодального залізничного комбінованого терміналу East-West Gate (EWG).

Варто зазначити, що стійкий попит на китайські товари, починаючи з засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) і закінчуючи побутовою технікою, став причиною зростання кількості поїздів Китай—Європа. За січень-лютий вона збільшилася на 96% і склала 2213 поїздів.

Нагадаємо, Укрзалізниця розраховує на зростання потоку транзитних поїздів з Китаю в країни Європи. Як розповів директор філії Центр транспортного сервісу “Ліски” АТ “Укрзалізниця” Едвін Берзіньш, наростити цей транзит до кінця 2021 р. державний оператор планує до одного поїзду в день.

Берзіньш нагадав, що УЗ починала з одного поїзда в тиждень. А на початку 2021 р. практично вийшла на графік двох поїздів в тиждень. Тому щоденний рух поїздів не видається представнику державної компанії нереальним завданням.

 

Total
0
Shares
Previous Article

Підприємства Міненерго заробили за квартал 1,6 млрд збитків

Next Article

Масова вакцинація призвела до появи дев'яти нових мільярдерів

Related Posts
Total
0
Share