Більше третини населення Землі ніколи не користувалося інтернетом

За даними Організації Об’єднаних Націй, майже 3 млрд людей (приблизно 37% жителів Землі) ніколи не користувалися інтернетом. За оцінками Міжнародного союзу електрозв’язку ( International Telecommunication Union, ITU) ООН, 96% з 2,9 млрд осіб, які не мають доступу до інтернету, проживають у країнах, що розвиваються. повідомляє The Guardian.

За даними ITU, кількість людей, що підключилися до інтернету, зросла з 4,1 млрд осіб у 2019 р до 4,9 млрд осіб у 2021 р. Зазначається, що певному зростанню кількості людей, що використовують інтернет, сприяла пандемія коронавірусної інфекції. Але навіть серед цієї кількості інтернет-користувачів сотні мільйонів людей не мають постійного доступу до веб-простору і мають проблеми через неякісне інтернет-з’єднання.

“ITU працюватиме над тим, щоб підготувати умови для підключення 2,9 млрд людей, що залишилися. Ми сповнені рішучості зробити так, щоб ніхто не залишився позаду”, — стверджує генеральний секретар ITU Хоулінь Чжао.

Зазначається, що кількість інтернет-користувачів зросла більш ніж на 10% першого року пандемії коронавірусу, що є найбільшим річним приростом аудиторії за десятиліття. За даними ITU, зростання кількості користувачів сприяла вимушена ізоляція людей по всьому світу, закриття шкіл та інших освітніх установ, а також необхідність банківського обслуговування онлайн.

Варто зазначити, що найчастіше інтернет недоступний для жителів бідних країн, майже три чверті жителів 46 найменш розвинених країн ніколи не користувалися інтернетом. ITU вважає, що бідність, неграмотність, проблеми з електрикою та відсутність навичок роботи з електронними пристроями є основними проблемами людей, які позбавлені доступу до цифрових технологій.

Нагадаємо, що в червні 2021 р число активних користувачів смартфонів на планеті досягло 3,95 млрд. З огляду на, що загальне населення планети вийшло до того ж часу на рівень 7,90 млрд людей, з’явилася можливість стверджувати, що половина всіх землян мають смартфони.

Як вже повідомляло NotaВene, обсяг мобільного інтернет- трафіку за 10 років зріс у 300 разів.

Total
0
Shares
Previous Article

Валютні резерви НБУ зросли до 30,5 млрд дол. завдяки МВФ

Next Article

Зовнішньоторговельний оборот Китаю від початку року зріс на 31,3%

Related Posts
Total
0
Share