Більше 161 тис. осіб попросили 8 тис. грн допомоги у держави – прийом заявок продовжено

В Україні за тиждень понад 161 тис. осіб зареєструвалися, щоб отримати виплати в розмірі 8 тис. гривень, що передбачені для ФОП і найманих працівників в період карантину. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в Facebook.

За його словами, всі, хто потребує допомоги від держави, зможуть оформляти заявки до 31 грудня. Для того, щоб цією програмою змогла скористатися максимальна кількість людей,  Кабінет міністрів продовжив термін прийому заяв.

Нагадуємо, прийом заявок від українців почався 14 грудня на веб-порталі та мобільному застосунку “Дія”. Всього за перші 10 годин роботи послугою скористалися 5 тис. осіб.

Nota Вene розповідав докладно, як отримати допомогу у сумі 8 тис. грн через портал або мобільний застосунок.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський запропонував надати 8 тисяч гривень допомоги ФОПам і найманим працівникам, які не можуть працювати через карантин. Окрім цього, 200 тисяч підприємців звільнять від сплати всіх податків і зборів, включаючи єдиний соціальний внесок. В цілому влада планує виділити на допомогу 10 млрд грн. Виплати зможуть отримати близько мільйона чоловік.

Проти чого протестують на Майдані Незалежності ФОПи та чого вимагають представники малого бізнесу, Nota Вene розповідає у спеціальному репортажі.

Total
0
Shares
Previous Article

Європейські країни припиняють повітряне сполучення з Великою Британією

Next Article

Новий штам коронавірусу знову обвалив ціни на нафту

Related Posts
Total
0
Share