Billa стане Novus до кінця 2021 р.

Компанія “Новус Україна”, новий власник мережі супермаркетів Billa, планує до листопада 2021 р. перевести їх під вивіску Novus. Про це заявив операційний директор компанії Олексій Панасенко під час заходу RAU Summit 2020.

“Ми дуже обмежені в часі. У нас досить стислі терміни. Ми повинні закінчити інтеграцію і перевести всі магазини Billa під бренд Novus за рік, тобто до кінця листопада 2021 року”, – стверджує Панасенко.

Підписуйтесь на NOTABENE в Facebook: головні бізнес новини

За його словами, це пов’язано з умовами угоди, тому що компанія Rewe та Billa покидають ринок України. “У нас рівно рік, щоб історія Billa в Україні, її присутність на цьому ринку закінчилася”, – сказав Панасенко.

Він підкреслив, що магазини чекає ребрендинг і зміна всіх бізнес-процесів.

Панасенко також зазначив, що активні переговори про покупку конкурента тривали понад півроку. Угода була закрита в кінці листопада. На момент покупки мережі Billa складалася з 35 магазинів.

“Антимонопольний комітет ми пройшли досить швидко, тому що все-таки компанія Novus, як в принципі і Billa, не займає дуже велику частку на ринку України, тому бачити в наших діях порушення антимонопольного законодавства не було підстав. Ми будемо все одно навіть після злиття ще довго програвати і частки ринку, і в оборотах двом найбільшим компаніям”, — зазначив він. За його словами, сума угоди не перевищує 100 млн доларів.

Лідерами продовольчого рітейлу в Україні є компанії АТБ і Фоззі груп (мережі Сільпо, Фора та ін).

Як вже повідомляв Nota Bene, за 11 місяців поточного року імпорт аграрної продукції зріс на 13,9% — з 5,04 млрд дол. до 5,74 млрд дол. Збільшення імпорту відбувається за чотирма напрямки: тваринництво, рослинництво, рослинне масло і готова продукція.

Total
0
Shares
Previous Article

Справу Роттердам+ зупинено, – голова НАБУ Артем Ситник

Next Article

Нацбанк залишив облікову ставку без змін

Related Posts
Total
0
Share