Берлін розпочинає боротьбу з атомною енергією в Європі

Міністр навколишнього середовища ФРН Свен Шульце презентувала програмний документ, який передбачає політичний вплив на інші європейські країни, щоб вони приєдналися до відмови від атомної енергетики, повідомляє портал energetyka24.

Федеральне міністерство навколишнього середовища, яке очолює Свен Шульце, використало річницю подій у Фукусімі для того, щоб представити програмний документ, який представляє політичну мету міністерства в галузі ядерної енергетики в Європі.

У документі присутній досить контраверсійний фрагмент, який вказує на те, що Німеччина планує політично впливати на держави ЄС з метою, щоб вони відмовилися від атомної енергетики.

“Федеральне міністерство навколишнього середовища активно популяризуватиме разом з тими партнерами з Європи, що думають подібно, приєднатися до процесу відмови від атомної енергетики в європейських країнах. Фінансовані державою нові атомні електростанції в ЄС не відносяться до інтересів Німеччини, ні до інтересу захисту клімату та енергетичної трансформації.

Атомна енергетика економічно вже не вигідна. Хоча вона і мало викидає вуглекислого газу, але вона вже не є чистою. Засоби, які на неї витрачаються, є величезні і обтяжують наступні покоління. В ЄС ми окреслили цілі співтовариства в області поліпшення енергетичної ефективності і розвитку поновлюваних джерел енергії”, — йдеться в документі.

Нагадаємо, у січні атомна генерація України демонструвала рекордні у порівнянні з попередніми роками обсяги виробництва електроенергії, чим врятувала енергосистему країни від віялових відключень і забезпечила успішне проходження пікових навантажень. 

Як вже повідомляв NotaВene, зима цього року в Японії підкреслила проблеми, які необхідно вирішувати в процесі переходу до “зеленої” енергетики. Закриття атомних електростанцій і використання сонячних панелей в умовах аномальних холодів призвели до того, що в окремих регіонах країни резервні потужності генерації електрики знизилися до 1-2% замість необхідних 7-8%.

Total
0
Shares
Previous Article

Через негоду КМДА обмежує в’їзд вантажівок у місто

Next Article

США посилюють санкції проти Huawei

Related Posts
Total
0
Share