Bentley повністю перейде на випуск електромобілів до 2025 р.

За останні два роки автомобільний ринок сильно змінився. Виробник елітних автомобілів Bentley збирається повністю відмовитися від бензинових двигунів уже через кілька років, повідомляє журнал CAR Magazine.

Генеральний директор автомобільного бренду Bentley Адріан Холлмарк поділився планами розвитку автоконцерну з профільним виданням. За словами директора, компанія не збирається довго тестувати нові технології і зробить все, щоб незабаром перевести весь модельний ряд на електричну тягу. Першим у новому сімействі повинен стати позашляховик Bentley Electro-luxe.

Щоб прискорити процес переходу на нову платформу, Bentley скористається напрацюваннями Audi і буде будувати автомобілі на базі технології Artemis під контролем концерну Volkswagen Group. Холлмарк вважає, що концепція електромобілів відповідає фірмовому стилю виробника ексклюзивних автомобілів — тихий, легкий, потужний і вишуканий Bentley.

На даний момент інженери стурбовані розмірами і вагою літієвих батарей, тому нові автомобілі доводиться розробляти з поправками на зниження ваги конструкції і поліпшення аеродинамічних якостей. Першим електромобілем компанії може стати позашляховик, який, ймовірно, дебютує після гібридних моделей Flying Spur і Continental GT у другій половині 2021 р.

Нагадаємо, виробник автомобілів Ferrari оголосив про те, що в 2025 р. має намір вийти на ринок електромобілів. Електрифікація буде важливою частиною стратегії компанії, в ній будуть задіяні як спортивні боліди, так і дорожні машини.

Як вже повідомляло NotaВene, Harley-Davidson планує створити спеціальний підрозділ для електромотоциклів в рамках п’ятирічного плану Hardwire.

За попередніми даними, підрозділ зосередиться на розробці технологій і випуску нових продуктів. Тобто, крім моделі Livewire будуть створені ще кілька.

“Створення окремого підрозділу дозволить повністю автономно розробляти транспортні засоби на електротязі, використовуючи підтримку і досвід значною організації”, — зазначає генеральний директор Harley-Davidson Йохан Цайц.

Total
0
Shares
Previous Article

Pfizer збільшила виручку і прибуток на 45%

Next Article

Промышленное сопротивление евроинтеграции

Related Posts
Читать дальше

Як ФОПам і найманим працівникам отримати 8 тис. грн допомоги від уряду

Міністерство цифровий трансформації оприлюднило інструкцію, як подати заяву на отримання одноразової матеріальної допомоги фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам…
Total
0
Share