Банк JPMorgan Chase різко погіршив прогноз вартості біткоіну

Аналітики інвестиційного банку JPMorgan Chase вважають, що, незважаючи на відскік головної криптовалюти до 34 тис. доларів після падіння до 28,8 тис. доларів, ринок криптовалюти зберігатиме тенденцію до зниження цін, повідомляє агентство Bloomberg.

Подальше зниження курсу біткоіну та інших криптовалют може викликати продаж акцій Grayscale Bitcoin Trust після закінчення шестимісячного періоду блокування. JPMorgan Chase підтвердив, що зберігає свій негативний прогноз по біктоіну, хоча зараз він торгується вище позначки 34 тис. доларів.

“Незважаючи на корекцію на цьому тижні, ми не хочемо відмовлятися від нашого негативного прогнозу для ринків біткоіну і криптовалюти в цілому. Незважаючи на деяке поліпшення, сигнали залишаються в цілому ведмежими”, — зазначає JPMorgan Chase.

Головний виконавчий директор DoubleLine Capital LP Джеффрі Гундлах заявив вчора, що для біктоіна буде дуже важливо не завершити тиждень нижче позначки 30 тис. дол.

JPMorgan вважає, що в середньостроковій перспективі ціна біткоіну буде перебувати в діапазоні від 23 тис. дол. до 35 тис. дол.

Нагадаємо, що на початку року інвестиційний банк JPMorgan назвав теоретичну довгострокову мету для ціни біткоіну — 146 000 доларів США.

Фахівці вважають, що образ альтернативи золоту зробить першу криптовалюту ще популярнішою.

Банківські аналітики зазначають, що для досягнення цього результату необхідне зближення показників волатильності біткоіну і золота. Драйвером процесу стане покоління мілленіалів, стверджує JPMorgan.

JPMorgan розробив прогноз на підставі підрахунку теоретичної капіталізації біткоіну в разі припливу коштів, які зараз знаходяться в ETF (exchange-traded fund — ETF; фонд, що торгується на біржі) на базі золота у злитках.

Аналітики звернули увагу на відтік коштів з таких ETF і приплив до фондів Grayscale з жовтня 2020 р.

Як вже повідомляло NotaВene, вартість біткоіну опустилася нижче 30 тис. дол. Ціна криптовалюти вперше опустилася до такого рівня з січня 2021 р.

Варто зазначити, що Європейське управління з нагляду за ринком цінних паперів (ESMA) в новому звіті попередило про ризики втрати всіх коштів при вкладеннях в цифрові активи, такі як біткоіни.

На думку ESMA, деякі криптовалюти “дуже ризиковані і спекулятивні”. Відсутність регулювання позбавляє інвесторів гарантій і безпеки, а також зберігає актуальність попередніх попереджень, відзначають автори документа.

“Споживачі повинні усвідомлювати високі ризики покупки і / або володіння цими інструментами”, — йдеться в звіті.

Total
0
Shares
Previous Article

Квартальна виручка Nike вперше перевалила за 12 млрд дол.

Next Article

Капіталізація Facebook перевищила 1 трлн дол.

Related Posts
Читать дальше

Президент США і прем’єр Японії займуться ліквідацією дефіциту напівпровідників

Проблема дефіциту напівпровідникових компонентів зараз вирішується на найвищому урядовому рівні, але йдеться переважно про взаємодію представників США і…
Total
0
Share