Байден пропонує план підтримки соціального сектору на 1,8 трлн дол.

Президент США Джо Байден представив Конгресу новий пакет стимулів загальним обсягом 1,8 трлн доларів, орієнтований на підтримку американських родин. Пропозиції Байдена передбачають витрати розміром 1 трлн дол. протягом 10 років, а також податкові пільги загальною сумою 800 млрд дол. повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

Пропозиції стосуються освітніх програм, а також соціального забезпечення сімей з низьким або середнім доходом. Зокрема, Байден пропонує створити загальнонаціональну програму оплати відпустки з догляду за хворими дітьми або дорослими.

Гроші для оплати соціальних програм адміністрація Байдена розраховує залучити за рахунок підвищення ставки прибуткового податку для заможних американців до 39,6% з 37%. Крім того, президент пропонує підняти податок на дохід від приросту капіталу і дивідендів для людей, які заробляють від 1 млн дол., майже вдвічі — до 39,6% з 20%. З урахуванням чинної надбавки до податку на дохід від інвестицій в 3,8 процентного пункту, ставка податку для багатих американців досягне 43,4% (зараз — 23,8%).

План Байдена також містить зниження податків для людей з низьким і середнім доходом, зокрема продовження на постійній основі деяких податкових пільг.

Як вже повідомляло NotaВene, адміністрація Джозефа Байдена підготувала план підтримки економіки країни, обсяг якого становить безпрецедентні 3 трлн доларів США. На відміну від пакетів допомоги з подолання наслідків пандемії, новий план має довгостроковий характер і спрямований на розвиток американської інфраструктури і поліпшення екології

Пакет стимулів для економіки США на 1,9 трлн дол. може стимулювати відновлення економік розвинених країн, але може і нашкодити бідним державам з борговим тягарем.

Варто зазначити, що план Байдена план передбачає інвестиції в різні інфраструктурні проєкти, в розмірі 2,3 трлн дол. За його словами, йдеться про “найбільші інвестиції в американські робочі місця з часів Другої світової війни”.

Байден стверджує, що Сполучені Штати не бачили подібних вкладень з моменту будівництва системи автомагістралей між штатами в 1950-х і космічної гонки з СРСР з 1957 по 1988 роки.

План передбачає модернізацію понад 32 тисяч кілометрів доріг і близько 10 тисяч мостів, оновлення складу громадського транспорту, створення мережі зарядних станцій для електромобілів.

Total
0
Shares
Previous Article

Уряд відкрив доступ до фінансового стану всіх українських компаній

Next Article

З початку року більше тисячі контейнерів виявилися на дні світового океану

Related Posts
Total
0
Share