Axel Springer домовився про покупку медіакомпанії Politico за 1 млрд дол.

Німецький концерн Axel Springer досяг домовленостей про покупку американської медіакомпанії Politico, яка випускає однойменну газету, журнал і кілька сайтів. Сума угоди становить 1 млрд доларів США, повідомляє CNBC.

Axel Springer уклав відповідну угоду з власником Capitol News Company Робертом Оллбріттоном, чия компанія володіє Politico. Операцію повинні схвалити регулюючі органи. Очікується, що її закриють в четвертому кварталі 2021 р.

Концерн купує видання Politico повністю, включаючи 50% в його європейському бізнесі (інші 50% належали Axel Springer і раніше ), а також новинний сайт про технології Protocol.

Цією покупкою Axel Springer, що видає в тому числі німецькі газети Bild і Die Welt, розширює свій портфель брендів у США. Компанія вже купила американське бізнес-видання Insider (раніше відоме як Business Insider) і сервіс новинних розсилок Morning Brew.

Politico засновано в 2007 р. Висвітлює зовнішню і внутрішню політику США. Частина матеріалів поширюється по платній підписці. Видання завжди відрізнялося власним стилем, багато уваги приділяє виборам і законодавчій діяльності, а одночасно з довгими статтями про політику випускає популярний блог з короткими постами на цю тему і відоме своїми новинними розсилками. У Politico працює близько 500 осіб.

Як вже повідомляло NotaВene, щорічний огляд PwC стверджує, що світовий ринок розваг і медіа (E&M) збільшиться на 6,5% в 2021 р і на 6,7% в наступному році, чому сприяє високий попит на цифровий контент і рекламу.

Нагадаємо, що загальносвітові витрати в 2021 р на рекламу збільшаться на 19% (без урахування політичних кампаній в США). Рівень доходів від реклами буде на 15% вище, ніж в 2019 р. Високі темпи зростання повинні зберегтися і в найближчому майбутньому.

Багато із драйверів зростання існували і до пандемії, яка вплинула на їх зростання. Серед них — розширення екосистем моільних застосунків, активність малого бізнесу і популярність транскордонних маркетплейсов, особливо тих, де присутній китайський бізнес.

На окремих ринках — Великої Британії, Бразилії, Китаї, Індії — темпи зростання перевищать 20%. Інші, в числі яких США, Канада, Австралія, будуть близькі до цього показника.

Варто зазначити, що глобальна активність у сфері злиттів і поглинань (M&A – мerging and acquisition) в травні досягла рекордного рівня третій місяць поспіль. Вартість угод, оголошених з січня по травень, досягла рекордних 2,4 трлн доларів США.

Total
0
Shares
Previous Article

Вантажні перевезення в Україні зросли на 4,7%

Next Article

Суд закрив справу про банкрутство виробника Гаврилівських курчат

Related Posts
Total
0
Share