Автовиробництво в Україні впало на 35%

За 11 місяців 2020 р. в Україні зібрали всього 4429 автомобілів — падіння в порівнянні з аналогічним періодом 2019 р. становить 35%. Про це пише Економічна правда.

Найбільше зійшло з заводських конвеєерів легкових автомобілів — 3756 одиниць, ще 628 приходиться на автобуси та 45 — на комерційні машини.

Слід зазначити, що до серпня поточного року вся статистика виробництва легкових автомобілів формувалася за рахунок великовузлового складання на заводі “Єврокар”, який випускає машини марки Skoda.

Проте в останній місяць літа про відновлення виробництва легковиків заявив “Запорізький автомобілебудівний завод”, з конвеєру якого до цього сходили лише автобуси.

Попри це, використання виробничих потужностей у 2020 р., як і рік тому не перевищило 2% від своїх можливостей.

Але вже до кінця року виробництво на ЗАЗі може знову зупинитися: відновлення виробництва у Запоріжжі насправді виявилося великовузловим збиранням, щоби оминути заборону на ввезення автомобілів з РФ.

Як вже повідомляв Nota Вene, автобуси середнього класу ZAZ A10 будуть постачатись на експорт і найближчим часом вийдуть на ринки країн Євросоюзу. Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) першим з українських підприємств отримав від ЄС схвалення відповідності своєї продукції до технічного стандарту Євро-6.

Total
0
Shares
Previous Article

Державну фіскальну службу очолив Вадим Мельник

Next Article

Оператор зв'язку "Датагруп" купує провайдера Volia

Related Posts
Total
0
Share