Автомобільний ринок зросте втричі за рахунок дешевих електромобілів

В останні роки в усьому світі продавалося близько 90 млн нових автомобілів щорічно, і спроби нав’язати споживачам модель спільного використання могли б скоротити ринок ще сильніше, якби не втрутилася пандемія з її вимогами до соціальної дистанції. Японський виробник електродвигунів Nidec вважає, що дешеві електромобілі здатні майже потроїти обсяги продажів автомобілів, повідомляє Nikkei Asian Review.

З такою заявою на минулому тижні виступив генеральний директор Nidec Дзюн Секі. Японська компанія є найбільшим виробником електродвигунів, і від розвитку ринку електромобілів виграє очевидним чином. За словами глави Nidec, з появою доступних електромобілів ємність всього ринку може збільшитися додатково на 100-200 млн машин. Що в Nidec розуміють під терміном “доступний електромобіль”, можна зрозуміти на прикладі китайської машини марки Wuling, яка всього за кілька місяців змогла обійти за популярністю Tesla Model 3 на внутрішньому ринку КНР.

Скромний запас ходу в 120 км, не місткий салон і відсутність передових систем безпеки не дуже бентежили китайських покупців, які накинулися на електромобіль вартістю менше 5000 доларів. За словами глави Nidec, подібні електромобілі відкрили можливість обзавестися особистим транспортом для тих, хто раніше не міг собі дозволити автомобіль. Wuling Honguang Mini EV здатний заряджатися від побутової розетки, тому його купували навіть жителі віддалених районів Китаю зі слабкою зарядною інфраструктурою.

Всі ці прогнози, тим не менш, не враховують головної проблеми — швидкість зниження собівартості тягових батарей поки не дозволить вивести на ринок доступні електромобілі з прийнятним запасом ходу. Десь до середини десятиліття деякі виробники обіцяють опустити планку до 100 дол. за 1 кВт‧год. електроенергії, але навіть в цьому випадку найбільш “далекобійні» машини” на електротязі цілих 10 000 дол. своїй вартості будуть виділяти на тягову батарею. У сучасних електромобілів майже половина маси припадає на акумулятори, а їх частка у вартості досягає 30%.

Нагадаємо, електромобіль Hong Guang Mini EV, яку виробляє компанія SAIC Motor спільно з американською General Motors, став найбільш продаваним електрокаром Китаю, обігнавши Tesla.

Hong Guang Mini EV продається в Китаї за 4,5 тис. доларів США в базовій комплектації. Модернізована модель з кондиціонером обійдеться в 5 тис. дол. Електромобілі виробляються під брендом Wuling. 

Як вже повідомляло NotaВene, аналітичне агентство Canalys опублікувало звіт про світові продажі електрокарів в 2020 р. і зробило прогноз зростання, згідно якого їх частка на загальному авторинку досягне 50% в найближчі десять років.

Як наголошується в звіті, світові продажі електромобілів в 2020 р. зросли на 39%, досягнувши 3,1 млн одиниць. Показово, що зростання попиту на електрокари йшло паралельно зі зниженням продажів в цілому по ринку легкових автомобілів, який в минулому році скоротився на 14%. Іншими словами, все більше людей замість автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння вибирають електрокар.

Total
0
Shares
Previous Article

Частка туризму в світовому ВВП скоротилася вдвічі

Next Article

МАУ підрахувала збитки за минулий рік

Related Posts
Total
0
Share