АвтоКрАЗ поставлятиме вантажні автомобілі для армії США

Компанія “АвтоКрАЗ”, виробник великовантажних автомобілів за повним циклом, уклала трирічний контракт на поставку великовантажної автомобільної техніки КрАЗ і запасних частин для потреб командування по організації підрядних робіт Армії Сполучених Штатів Америки, повідомляє видання elektrovesti.

Автопарк становитиме техніку з колісною формулою 4х4, включаючи бортові і безбортові автомобілі, а також автоцистерни для транспортування води та палива.

Відзначається, що замовником виступила компанія US21 Inc. (Ферфакс, штат Вірджинія, США), яка регулярно здійснює поставки для уряду, міністерства оборони та інших державних установ США.

АТ “АвтоКрАЗ” спільно з компанією-виробником бронетехніки Proforce Limited (Нігерія) в 2020 р. планував почати виробництво військових і цивільних вантажних автомобілів КрАЗ в Нігерії.

Як вже повідомляло NotaВene, український ринок обсягом від 1000 до 1200 нових автобусів на рік змушує виробників шукати можливість збуту продукції в інших країнах. Крім Європейського Союзу українські автобуси проклали дорогу до країн СНД, Африки та Близького Сходу.

Нагадаємо, чотири державних підприємства зі складу Укроборонпрому самостійно експортуватимуть свою продукцію: “Новатор”, “НВК “Іскра”, “Луцький ремонтний завод “Мотор” та “Авіакон”.

Total
0
Shares
Previous Article

Олексій Любченко отримав портфелі першого віцепрем'єра та міністра економіки

Next Article

Виробництво сталі на водні може окупитися до 2050 р.

Related Posts
Total
0
Share