Авіапідприємства Укроборонпрому збільшили виробництво на 40%

У січні – листопаді поточного року загальний обсяг виробництва підприємств авіаційного напрямку Укроборонпрому перевищив показник аналогічного періоду минулого року на 40%, або на понад 4 млрд грн, повідомляє державний концерн.

Як стверджує заступник генерального директора ДК “Укроборонпром” з виробництва Ігор Фоменко, це зумовлено, зокрема, контрактом між державним підприємством “Антонов” і Міністерством оборони на будівництво трьох Ан-178.

“Держзамовлення на будівництво трьох Ан-178 для збройних сил України, над яким зараз працює наш “Антонов”, — перше за часи незалежності України. Ці машини стануть чудовим прикладом імпортозаміщення: випробувальний літак перепроєктований без жодного російського вузла чи агрегата”, — наголошує Фоменко.

Він також зазначає, що у вересні поточного року Кабінет міністрів схвалив Державну цільову науково-технічну програму розвитку авіаційної промисловості на 2021–2030 рр.

Нагадаємо, що чистий дохід підприємств – учасників державного концерну “Укроборонпром” від реалізації товарів, робіт та послуг за три квартали 2021 р перевищив 26 млрд грн.

Варто зазначити, що державний концерн “Укроборонпром” завершив 2020 р з чистим прибутком 2,5 млрд гривень. За результатами 2019 р концерн відзвітував про 1,2 млрд грн прибутку.

Як вже повідомляло NotaВene, до переліку підприємств зі складу державного концерну “Укроборонпром”, які отримали право самостійного експорту продукції власного виробництва, увійшли “Новатор”, “НВК “Іскра”, “Луцький ремонтний завод “Мотор” та “Авіакон”.

Total
0
Shares
Previous Article

Fitch підвищило оцінку вартості нафти та газу

Next Article

Число заявок на допомогу з безробіття в США знизилося до рівня 1969 р

Related Posts
Total
0
Share