Авіаперевезення вантажів в березні встановили світовий рекорд

Авіакомпанії світу в березні збільшили перевезення вантажів до максимального обсягу з початку збору даних в 1990 р., повідомляє Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA).

Показник виріс на 4,4% відносно березня 2019 р. (порівняння наводиться до позаминулого року, оскільки в 2020 р. в світі почалася пандемія COVID-19). У порівнянні з лютим поточного року зростання склало 0,4%.

Варто зазначити, що при цьому абсолютний показник обсягу перевезень не наводиться.

Сприятливий вплив на обсяги перевезень надає тривале зростання світової торгівлі. Так, в лютому вона збільшилася за підсумками дев’ятого місяця поспіль — на 0,3%. Такого тривалого безперервного зростання не відбувалося більше двох десятиліть, відзначає IATA.

Авіакомпанії Азіатсько-Тихоокеанського регіону продемонстрували в березні скорочення вантажоперевезень на 0,3% щодо того ж місяця 2019 р. і Латинської Америки — на 23,6%. Тим часом авіаперевізники Північної Америки збільшили їх на 14,5%, Європи — на 0,7%, Близького Сходу — на 9,2%, Африки — на 24,6%.

IATA представляє 290 авіакомпаній по всьому світу, на частку яких припадає близько 82% світових авіаперевезень.

Нагадаємо, європейський авіатрафік в 2021 р. відновиться до 51% від рівня 2019 р. і складе 5,64 млн рейсів. Про це йдеться в прогнозі Європейської організації з безпеки повітряної навігації.

Варто зазначити, що виробник автомобілів Bentley винайняв флот літаків Ан-124-100 “Авіаліній Антонова”, щоб уникнути потенційних проблем із наземною лінією постачання, спричинених процесом Brexit. 

Як вже повідомляв Nota Вene, наприкінці минулого року найбільші українські авіаперевізники “Міжнародні авіалінії України” і SkyUp у відкритому зверненні заявили, що держава ніяк не підтримує авіаційну галузь, а авіаперевізники навіть не отримали обіцяної компенсації за повернення українців з усього світу з початком локдауну в березні.

Total
0
Shares
Previous Article

Обсяг внутрішнього туризму в Україні в 2020 р. скоротився на 2 млн осіб

Next Article

Україна та США мають однакову позицію щодо Північного потоку-2

Related Posts
Читать дальше

Енергоатом звернувся до РФ щодо компенсації за активи в Криму

Державне підприємство “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” у травні направило до компетентних органів Російської Федерації повідомлення про виникнення…
Total
0
Share