ArcelorMittal в першому кварталі отримав прибуток у 2,3 млрд дол.

Найбільший виробник сталі в світі ArcelorMittal у першому кварталі зафіксував чистий прибуток у розмірі 2,3 млрд доларів США. Про це йдеться у фінансовому звіті, опублікованому на сайті компанії.

Виручка ArcelorMittal в січні-березні збільшилася на 9,09% — 16,2 млрд дол., в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше (14,8 млрд дол.).

EBITDA компанії (чистий прибуток до сплати податків і амортизації) за перший квартал підскочила до 3,2 млрд дол., що на 235,3% більше, ніж в першому кварталі 2020 р. (967 млн дол.).

Операційний прибуток підприємства склав 2,6 млрд дол. У першому кварталі 2020 р. компанія зафіксувала операційний збиток у розмірі 353 млн дол.

“Перший квартал цього року був найуспішнішим за останнє десятиліття. Хоча це, звичайно, дуже довгоочікувана подія після дуже складного 2020 року, ми пам’ятаємо, що COVID продовжує залишатися проблемою для здоров’я у всьому світі, особливо в країнах, що розвиваються”, — заявив СЕО Arcelor Mittal Адітья Міттал.

ArcelorMittal — провідна світова сталеливарна і гірничодобувна компанія з присутністю в 60 країнах і виробничими активами в 18 країнах. В Україні з 2005 р. працює металургійний комбінат “АрселорМіттал Кривий Ріг”.

Нагадаємо, у лютому 2021 р. ArcelorMittal заявила, що її загальні поставки сталі в IV кварталі 2020 р. склали 17,3 млн тонн, що на 1% менше, ніж 17,5 млн тонн у III кварталі 2020 р.

Як вже повідомляло Nota Вene, за даними Всесвітньої сталевої асоціації, серед 15 найбільших сталевих компаній світу частка китайських виробників складає 53%. Перше місце у рейтингу належить компанії ArcelorMittal (Люксембург) — 97,1 млн тонн.

Total
0
Shares
Previous Article

Укрзалізниця домовляється про відновлення міжнародних рейсів з Австрією та Угорщиною

Next Article

Вартість морських перевезень злетіла до максимуму за 11 років

Related Posts
Читать дальше

Україна оцінює потенціал виробництва зеленого водню в 5,5 млрд кубометрів на рік

Європейська економічна комісія ООН (UNECE) за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості та Державного агентства з енергоефективності та…
Total
0
Share